Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez bejönne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se romantikus a csajaimnak alig mondom hogy szeretlek.Nem vagyok se érzelgős se nyálas semmi ilyesmi..

Eléggé komoly vagyok és szigorú sokak ezt nem szeretik..

Szerény visszafogott de ha kell elverek akárkit..

Kis faluból mentem városra ezért nem nagyon értek a divathoz.Viszont értek az állatokhoz a fejéshez a vetési időkhöz ilyen falusi dolgokhoz.Nem riadok vissza egy dögtől se megfogom ha kel..A testalkatomrol nem panaszkodhatok elég izmos vagyok..


2011. szept. 15. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy romantikus?Nemáár!Gondolj már bele, ki akarna egy jégcsappal járni?
2011. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megcsókolni meg megölelni oké de nyálas filmet nézni hát az nem menne..
2011. szept. 15. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
a kérdésedre válaszolva:nekem ez bejonne:D meg szerintem nagyon sok lánynak ezjon be:)
2011. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 15. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
bocsi nekem a parasztok nem jönnek be
2011. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
20:02es vagyok,és ja a legtobb lánynak a viszafogott,de néha a "macsó" pasik jonnek be:D L/14
2011. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok lány szóval a kérdésre nem tudok válaszolni. Viszont havernak nem kellenél. Én is kisvárosból vagyok, szeretek kertészkedni. De emellett én inkább komoly gondolkodású vagyok, ezért számomra az ilyen viselkedés elég visszataszító... De ez szubjektív vélemény, szóval ne keseredj el! Szerintem nagyon sok lánynak bejön ez, csak jó helyen kell keresni. Illetve ha városban akarsz próbálkozni, akkor kicsit reformáld meg a stílusod, de ennyi. Nem kell "divatosan" öltöznöd mert ehhez a típushoz az nem áll jól. Ha megpróbálnád lemásolni valakinek a stílusát, az valószínűleg elég bzisan nézne ki neked. Inkább próbálj egyszerűbb de összeillő ruhát egy jó órával, kicsit vastagabb lánccal. Meg persze meg kell találni azokat a helyeket, ahol jó fogásokat találsz :) Ha tényleg városban akarsz akkor a fejéssel meg az ilyenekkel ne nagyon villogj, mert a sok "művelt" városi ezt gáznak, parasztosnak tartja. (Bár sajna falun is sokan)
2011. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
én javarészt hasonlítok a leíráshoz, vetni mondjuk nem tudok, de a dögöktől nem félek, mivel nekrofil hajlamaim vannak, a romantikát nem nekem találták ki, a filmeket utálom, kivéve ha fröcsög a vér és undorító, pl fűrész. ergo nekem bejöbbél 20L
2011. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnél be. Szerintem azért ne legyél nyálas az okéé meg minden de ne is legyél túl komoly..mert azt se szeretik a csajok.
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!:)

Egyébként stílusom az van mindig magasszárú cipőben farmerban meg rövidújúban vagyok! :)

2011. szept. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!