Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy volt egy rakat ilyen kérdés de LÁNYOK! , bejövök neki?

Figyelt kérdés

szóval van egy csaj a suliba.néhányszor látom a folyosón,köszönünk egymásnak

múltkor volt egy party.iszogattunk ,elvoltunk ,mentunk táncolni, akkor nem volt semmi

de aztán történt pár dolog azóta amit nem tudok kezelni.lehet eltúlzom..

beszélgetek suliba haverokkal és akkor ahogy nézett rám(kb 10mp-ig :D) tökre zavarba jöttem.persze köszöntem neki ,de eddig úgy kezeltem a dolgot hogy csak hülyülni lehet vele semmit több.

aztán párszor sulibüfébe találkoztunk kérdezte hogy hogy vagyok..blabla..én persze 3-4 szavas válaszoknál többre nem vagyok képes.:\

na mind1 másnap megin sulibüfébe találkozunk ,megin rám köszön és mondja hogy milyen fáradtnak tűnök.. megin ugyanaz a bajom. nem birok normálisan válaszolni mer kissé zavarba vagyok ,vmi ilyesmit mondtam "húú.elég fáradt vagyok, nem rég keltem".. és megin nem bírtam azt mondani hogy "szia" .csak simán "heló"


most így végigolvasva biztos hülyének néztek hogy miből gondolom mindebből hogy kedvelhet a csaj.ha elképzelitek talán könnyebben megértitek.


18f


2011. szept. 15. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél balf*sz hívd el randizni
2011. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá hogy nem e lehetne szó egy randiról ne félj mert max nemet mond abba még senki sem halt bele!!! am bánni fogod ha nem teszed meg!


19f

2011. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

pont az ilyentől sz.rok. meg hogy nagyon szociális típus. sok barátja van .mindenkivel elhülyül. én meg lehet hogy kívülről bejövök neki, de nem vagyok egy "mindenkiveljóba vagyok" típus


ha meg nemet mond akárhányszor meglátom, nagyon kellemetlen lenne nekem:\

a nővére meg az osztálytársam xd

2011. szept. 15. 17:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

és nem ciki ha egy pasi a egy lányt akar am meg én nekem egy lány osztálytársam tetszett meg ezelőtt 3 éve nemet mondott de mai napig jóba vagyunk csak éretten kell gondolkozni!


19f

2011. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nem ciki.igazad lehet. csak az ciki amit cikinek fogunk fel.

de az a gáz hogy egyre inkább azt veszem észre hogy azért érzi hogy nem jön be nekem:\ másképp reagál ha meglát

2011. szept. 16. 14:13
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
egyszer élsz nem és mond meg hogy akarod és lehet hogy azért viselkedik veled más kép mert bír!!!
2011. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
tök igazad van. de nem tudom ha ilyen helyzetbe lennél megtennéd-e. egész egyszerűen rideg voltam vele:\ .persze nem elveszett a dolog.de sokkal nehezebb lesz így. ma is "heló"-t köszöntem. néha akkora balf.sz vagyok xd
2011. szept. 16. 17:18
 9/20 anonim ***** válasza:

néha tetszik a pasiknak ha nehezen kapható egy csaj am ha egy mosolyt hozzá tolsz már jobban fog kinézni a szitu!!! :)


19f

2011. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jaj bocs az előző kérdést vedd semlegesnek mert elfelejtettem h fiú vagy!!! öm akkor szépen közeledj felé oda mész szia van... pl én nekem tetszik 1 oszi társam ma kint ült a barátnőjével a padon oda mentem és megkérdeztem szia van sör nyítód nem vólt nekik de tökk jót nevettek és 3 asban meg ittúk mert sikerült le ütnőm lol:)
2011. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!