Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nektek milyen volt az első csók? és hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

16 éves lány vagyok, 15 évesen volt az első csókom a suli alagsorában.. nagyon féltem tőle, de aztán rájöttem, hogy nem is kellett volna ennyit parázni tőle. annyira nem élveztem, de jó volt..

A legrosszabb, hogy ennek a fiúcskának csak a testem kellett, és kell még ma is :(

2012. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
ÉN 13 vagyok és most szeretném :/
2012. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Korra válasza:
100%

L

Én 14 évesen szilveszterkor részegen nyavalyogtam hogy tök gáz még nem csókolóztam erre a barátnőm odahívta a szintén nem teljesen józan bevállalós csajt hogy smároljon le erre az odajött és lesmárolt utána sírtam is rendesen hogy ezt nem így szerettem volna és végképp nem egy lánnyal... de már túltettem magam rajta rájöttem hogy nem is olyan nagy dolog bár kicsit rossz hogy az első csókom így sült el :/

2013. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Engem 16évesen smárolt le egy srác aki előtte 5 perccel hányt.
2013. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
En 12/l
2016. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!