Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőmnek fontosabb a tanulás, mint én?

Figyelt kérdés
Mostanában hétköznap sosincs ideje rám, feljön msn-re de sosincs gépnél, csak este egy kicsit, de már el is ment aludni. Szerintetek mit csináljak, hogy hétköznap is többet legyünk együtt?
2011. szept. 15. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Talán meg kellene tanulnod, hogy hogyan legyél picit elfogaóbb...
2011. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
tanulj tőle
2011. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
javítva: elfogadóbb
2011. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én próbálom elfogadni ezt, de hosszú távon így nagyon nem lesz jó. Nekem is fontos a tanulás, nem is vagyok rossz tanuló, de mégsem töltöm minden egyes délutánomat tanulással.
2011. szept. 15. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Azért a kérdezőt is meg lehet érteni, nehogy már ne legyen egy kis ideje a barátjára?!
2011. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
tanuljatok együtt,vagy értsd meg hogy nem te vagy a világ közepe,és állj neki tanulni te is.B-variáció,hogy beszélsz vele...az a tiszta
2011. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerencsés vagy, ha ezzel foglalkozol, és nincs más "kötelező" elfoglaltságod. Keress munkát, érdeklődést, elfoglaltságot, tanulj érdekes dolgokat a kötelezőn felül, és nem fog a hiánya zaklatni. Ne őt vond kérdőre azért, amiért érvényesülni akar, hanem gondolkozz el, hogyan tudnál hasznosulni abban az időszakban, amikor nincs veled.


Ennek persze elengedhetetlen feltétele, hogy az adódó szabadidejében ELSŐSORBAN veled foglalkozzon. Ha ezt nem teszi meg, dobd ki a fenébe, mert akkor nem azért nincs veled, mert más dolga van, hanem mert nem érdekled... de a tanulás vagy a munka rovására ne illesd meg fejét kérdőjelekkel. Ez a két dolog szent, minden egyebet számonkérhetsz rajta.

2011. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt olyan spanom akinek a barátnője csak alibiként mondta azt hogy tanul h ne kelljen találkoznia a barátjával.

Nézd kérdező , nem kell éjjel nappal rajta lógni de ha ő orvos akar lenni napi 4 óra tanulással és ez neki OLYAN FONTOS hogy téged ez miatt elhanyagol akko kalap kabát bodzabot

2011. szept. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nézz ki jobban, v keress olyan lányt, akinek tényleg bejössz!
2011. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 napietus ***** válasza:
örülj neki, hogy ilyen szorgalmas, rendes barátnőd van, akinek vannak céljai. lehet, neki többet kell tanulnia a jó eredményekhez. ha segíteni nem tudod, legalább ne hátráltasd!
2011. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!