Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelek? Folytatás? Mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelek? Folytatás? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokszor szemezünk, egyszerre érünk oda az ajtóhoz, mögém ül , söt a multkor a nagy folyóson kb tölem 30cm-re sétált el jó lassan ( a szívem a torkomban dobogott-de nem nézett rám még akk sem mikor szembe jött velem ). másfél hete vagyunk osztálytársak, de még egyszót sem váltottunk. Már egy két emberrel beszélget, de sztem akk lehet bennünk egy tartás, h mi nem csak "barátként meg osztálytársakként" nézünk egymásra.(?) Nem szeretném lerohanni, mert félénk és nem szeretném ezzel elijeszteni.

Mi a különbség az összenézés és a szemezés közt? Nem merek kezdeményezni, mert már jártam rosszul, de ha meg csendes megfigyelő vagyok , ne hogy meg valaki rá"csapjon".


2011. szept. 16. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
korotok? te vagy a lány?
2011. szept. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, én vagyok a lány és mindketten 18 évesek
2011. szept. 16. 01:59
 3/4 BenQs ***** válasza:

Hidd el nem fogják csapkodni... max ha nagyon utálják.

amugy meg amit leírtál abból csak annyi jön le h te vagy a megszállotja...

Elsö Kérdés te menyire vagy jó nö? Ez bunkó kérdés bocsi de tudni kellene.

Ha félénk a fiú akkor azért nem közelít. talán nem gondolja h tetszik neked és ezért nem is ad jeleket.

valahogy add a tudomására h bejön neked és aztán majd meglátod hogyan tovább.

2011. szept. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1nek az jó kis film volt.....azért 1 jó kis folytatást megért volna.....
2011. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!