Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki ennyi idő után, hogy megcsalt-e a barátom?

Figyelt kérdés

Kb. 3 évvel ezelőtt a baráti társaságunk nyaralni ment (illetve én egy betegségnél fogva kimaradtam belőle) és csatlakozott hozzájuk egy új csaj is, akit egy régi tag hozott be. Barátommal nagyon jól összemelegedtek, később kiderült, hogy egy szobában aludtak a nyaralás alatt, a csaj bevallotta neki az érzelmeit, itthon titokban találkoztak, volta szaftos smsek, szóval minden amit el lehet képzelni. Természetesen iszonyatosan kiakadtam mikor ezeket megtudtam, (megjegyzem: nem a barátomtól, hanem ezeket is úgy kellett magamtól kiderítenem, ő később csak helyeselt), megkérdeztem tőle, hogy megcsalt-e. A válasz nem volt, de azt tudom, hogy nagyon félt, fél attól, hogy én szakítok vele. Tőle nem fogom még egyszer megkérdezni, mert nyilván letagadná... Azért gondolom, mert máskor is volt, hogy hazudott(szintén ezzel a csajjal kapcs.). A haverjait nem kérdezhetem meg, gondolom falaznának neki. Néztem az msn beszélgetéseit, de hát ott is valami megvan, valami meg nincs... Természetesen szeretném azt elhinni, hogy nem csalt meg, de ANNYIRA nehéz... még akkor azt is mondta, hogy gondolkozott a szakításon... Lehet, hogy paranoiásnak tűnök:) de egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta...tényleg nem...állandó félelmem, hogy hazudik nekem...gyűlölöm ha valaki hazudik nekem, de ha ezt olyan ember teszi akit nagyon szeretek, akkor triplán szarul esik:S Ha valaki tudna segíteni megköszönném.

21/L


2011. szept. 16. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dobd a p*csába..


Reklám:

2011. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem azon kell agyalni, hogy megcsalt -e. El kell zavarni a f*szba ha kiderül ilyen. Nálam ha megrendül a bizalom nincs miről beszélni.


23/F

2011. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A történethez azért hozzátartozik, hogy azóta nem volt képben az a csaj, és úgy viselkedik velem, mint aki a csillagokat is képes lenne lehozni... már régóta szinte minden tökéletes, ezért sem akarom megint felhozni a témát, mert csak veszekednénk...de biztos választ még mindig nem tudok...ezért kell "kertek alatt" szép utánajárnom újra.
2011. szept. 16. 15:35
 4/14 A kérdező kommentje:
15.34. Tudom basszus:( Annyiszor eszembe jutott már, hogy ott és akkor hagyni kellett volna a fenébe...de akkor meg az is eszembe jut, hogy nem lett volna az a sok szép pillanat ami utána volt... áhh:S
2011. szept. 16. 15:36
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha akarod meg elhitet-tetetheted magaddal, hogy nem dugta meg azt a másik csajt, de fölösleges mert tuti, hogy megdugta ebben biztos lehetsz. Itt csak az a kérdés szereted-e vagy nem és akarod-e még folytatni vele vagy sem... de am érthető a srác, hogy bevert a másik csajnak...
2011. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy érthető? Ezt most úgy írtad, hogy "jobban járt"
2011. szept. 16. 15:44
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem "jobban járt", de a szex nem össze keverendő a szerelemmel... én megértem őt ha le feküdt azzal a másik csajjal. Tegyük fel hetekig nem vagy ott vele és egy másik nő, aki esetleg nem is néz ki rosszul szét teszi neki és ő kihasználja ezt az alkalmat a kapcsolatotok egyik gyenge időszakában. Erre írtam... sokan nem utasítanák vissza az ilyen lehetőségeket.. (nem töketlenekre gondolok)
2011. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ui. Ne foglalkozz a múlttal, ami elmúlt elmúlt...
2011. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem bántani akarlak, de szerintem tuti, hogy megcsalt a leírtak alapján :-( A helyzet az, hogy aki az adott szituációban van, az sosem látja olyan tisztán a dolgokat, mint egy kívülálló (aki most te vagy).
2011. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt, de még senki nem válaszolt a kérdésre *.* :$
2011. szept. 16. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!