Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban nehéz kibírnot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban nehéz kibírnotok, hogy hűségesek maradjatok?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok válaszát is várom.
2011. szept. 16. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretitek egymást a pároddal,nem kérdés a hűség!!!Mi soha nem csalnánk meg egymást a párommal,mert tökéletes a kapcsolatunk,imádjuk egymást (már 9 éve :) )Amúgy meg nem kell ahhoz távkapcsolatnak lenni,hogy félrelépjen valaki...
2011. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
imádom a barátom és én hűséges leszek hozzá mindig. engem ba.sztak már át én tudom milyen és én ezt az érzést nem akarom senkinek előbb ölném meg magam minthogy őt megbántsam.
2011. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, de ha nem találkozol sűrűn a pároddal, akkor hiányzik, sokszor egyedül érzed magad, eszedbe jut, hogy de jó lenne most hozzábújni (valakihez).
2011. szept. 16. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkozol sűrűn a pároddal,akkor sem más karjaiban kellene vigasztalódni...Van skype és még más egyéb módja a kapcsolattartásnak.Sex nélkül is ki lehet birni a következő találkozásig.annál jobban fogjátok értékelni egymást,édesebb lesz az ölelés stb ;) Ha emiatt képes vagy mással testi kapcsolatot létesiteni,akkor nem is vagy szerelmes a párodba.Ha én tudnám,hogy hónapokig nem tudok találkozni a párommal,nem ölelhetem,nem csókolhatom,akkor sem lépnék félre.Ha te nem vagy képes uralkodni magadon,akkor szakits a pároddal,és keress valakit aki ugrik,amikor szükséged van rá.Ne haragudj,de szerintem ez a távolság duma,csak kifogás !!!
2011. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutott félrelépni soha

1 éve vagyunk együtt, hétvégéken szoktunk találkozni

18/L

2011. szept. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!