Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a problémám bonyolult. 16 éves lány vagyok, jelenleg kapcsolatban.(már legalább fél éve). Minden rendben volt...egész eddig a hétig, ugyanis segédkezem egy helyen, és ott irtóra belezúgtam egy 30 éves férfiba. Sokat szemezünk, volt már egy kis tapi is. Mit csináljak?
2011. szept. 16. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Vágd pofon a disznót :S

Szégyellheti magát, hogy 30 évesen 16 éves lányt taperol :S

2011. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
deh egyáltalán nem olyan, meg szeret, meg én is őt, de nem lenne szabad :/
2011. szept. 16. 22:57
 3/9 Tajparaszt ***** válasza:
Nem szabad...de nem ám.
2011. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem effektíve a korkülönbség a baj, hanem a korod. 16 éves vagy. Ha 30 lennél ő pedig 44 akkor semmi gond nem lenne, de ez így undorító és nem, nem szeret. Egy felnőtt ember és egy iskolás között hatalmas szakadék van.
2011. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát eddig minden rendben volt a pároddal,de most hirtelen szerelmes lettél valaki másba.Ezek szerint mégse volt rendben minden,nem lehet,hogy megint tévedsz,és nem is vagy szerelmes,csak fizikailag vonzódsz a férfihoz?
2011. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a páromból kezdek kiszeretni....és úgy kezdek erre a férfira tekinteni, hogy mennyire jó, és hogy kéne...de nem tudom mi lehet, mert leültünk beszélgetni egyik délután, és kijelentette, hogy vonzódik hozzám, de nem mer lépni, mert tudja, hogy nem lenne szabad, és szüleim is rossz szemmel néznék, meg ugye a munkája forog így kockán, és ha lehetne is valami, akkor se rögtön ágyba vinne, hanem megismerne romantikusan meg hasonló dolgok..
2011. szept. 16. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik vágj bele,nekem is volt ilyen kapcsolatom.
2011. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

16 évesen már ribi vagy???süllyedhet ez a világ még lejjebb?(ja igen a 30éves faszival)...

Ne legyél már naív!!!

2011. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy jöjjön össze Neked:)


Aztán 1 hét után úgyis kibäsz a p*csába mikor megunt téged...:) Hajrá, kis qrva:D

2011. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!