Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet abban az esetben tenni, ha a hétvégéket nem akarom a párommal tölteni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! Van egy párom fél éve, nagyon jól érzem magam vele,szinte minden nap találkozunk. Igaz, úgy jöttünk össze, hogy szinte magára eröltetett, mert nekem elég sok baráti kiruccanásom van,amire nekem szükségem van ,és úgy éreztem nem is kell nekem párkapcsolat. Na de összejöttünk, mert szerelembe esett első látásra,de nem szeretném ebbe a társaságba belevonni a páromat! 1 hónapja kb mindig ezzel jön, hogy 7 végén is találkozzunk, de nem tudja, hogy én akkor szórakozok! Eddig azt mondtam neki, hogy dolgoznom kell, de nem mondhatom azt mindig. Mit mondhatnék neki, hogy megértse, hogy nekem a hétvégékre szükségem van, de nélküle?! Az a baj, hogy nekem ez a kapcsolatosdi túl tömény. Én szeretem a szabadságot, és ez az idő, amit vele töltök, pont elég lenne nekem. De állandóan követelőzik, hogy több legyen!
2011. márc. 24. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért is jó neked akkor, hogy együtt vagytok? Szakíts és kész.
2011. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
azt mondtad neked nem is kell ez a kapcsolat. miért nem szakítasz hogyha ilyen problémáid vannak miatta? mond neki hogy mást szeretsz akkor gyorsan lekopik.
2011. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem szeretek mást, Őt szeretem. Csak fontosak a barátaim is, és kész!
2011. márc. 24. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, mert ez így hosszú távon úgysem fog működni....túl sokat vagytok együtt és ez már terhes neked, akkor mi lesz később?
2011. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ő akkor abban a hitben van hétvégenként,hogy azért nem találkoztok mert dolgozol?

Közben meg szórakozgatsz nélküle?! ---

2011. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ok hgy őt szereted de ez így hamar el is fog illanni, meg mindenkinek kell külön töltött idő is, ráadásul már nem vagy vele őszinte....
2011. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
ha én szeretek valakit, akkor vele akarok lenni minden percben:) neked ez a kapcsolat terhes, és egyáltalán nincs szükséged rá, ez teljesen lejött a kérdésedből. fel is út, le is út ;)
2011. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod ezt a kapcsolatot akkor szakíts vele.Ő szerelemre és komoly kapcsolatra vágyik míg te szabadságra..ez el van döntve csak lépni kell...
2011. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarod akarod...küld el a pcába
2011. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem dobom ki! Nem értitek a problémám! :D Kérleeek szedjétek össze magatokat és segítsetek, most én vagyok a hülye, nem ti! Tényleg szükségem van szabadságra,de attól szeretem Őt! Egyébként minden másban teljesen őszinte vagyok hozzá, nem szoktam hazudozni neki, de még nem akarok összeköltözni, meg ilyesmi! Még egy kicsit élni szeretném az életem, ez olyan nagy dolog? és az ilyennek, mint én , akkor azt mondjátok nem való kapcsolat? Hiszen nagyon odafigyelek Rá is!
2011. márc. 24. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!