Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értetek "jó csaj" alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értetek "jó csaj" alatt?

Figyelt kérdés

Fiúk! Amikor mondjátok egy lánynak, hogy jó csaj, akkor nállatok a "jó csaj" megfogalmazás mit jelent?

pld: jól néz ki, megértő, lehet vele beszélgetni vagy csak egyszerűen azt, hogy ágyba lehet vinni?


2011. szept. 17. 08:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: lehet vele beszélgetni komolyabb dolgokról, ugyanakkor ha olyan kedve van, akkor csajosan vidám is tud lenni. Ne igyon, ne cigizzen és ne legyen bulizós. Külsőre pedig jó legyen a stílusa, időnként merjen néhány merészebb darabot felvenni. (Nem arról beszélek, hogy kilátszódjon mindene, hanem hogy olyan ruhát is merjen felvenni, ami színben, kinézetben kicsit merészebb.) És legyen szép a szeme :) Attól függetlenül, ha szemüveges, az szexi :) Főleg ha jól áll neki. Ez a jó csaj totális definíciója nálam.


18/F

2011. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
szemrevaló és faszravaló, EGYBEN!!!
2011. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1. 08:39-es

Én is valahogy így képzeltem el nállatok a megfogalmazását. :) köszi. :)


2.08:39-es

Melyik csaj nem "faszravaló"? -.-" eleve így teremtettek minket szivi...

2011. szept. 17. 09:00
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Ekkora műmájer választ mint az első! Álomvilágban élsz öreg, avgy scak simán lúzer vagy! Annak h valaki "jó csaj" semmi köze ahhoz h lehet-e vele beszélgetni, vagy éppen bulizik-e. Ha találsz ma olyan lányt aki nem iszik, nem cigizik, nem bulizik (valamelyiket úgyis csinálja, ha meg nem akkor valószínűleg valami stréber könyvmoly) akkor fejet hajtok előtted. Másik h ha éppen egy haverommal ülünk egy kávézóban, vagy valami pubban, beszélgetés közben folyamatosan nézzük az arra jövő csajokat, és egyikünk megszólal h "jó az a csaj", nem az jut a másik eszébe h biztos jól lehet vele beszélgetni, vagy nem bulizik. Ez egy bullshit! Jó csaj: jól néz ki, csinos, megd*gnám. Ennyit jelent, semmi többet.
2011. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még, h csajoknál is megvan ennek a szópárnak a megfelelője: helyes pasi. És még mielőtt valaki lepontoz h mekkora egy primitív bunkó vagyok, közlöm, számomra is fontos h tudjak egy lánnyal beszélgetni, és normális legyen, de mivel FÉRFI vagyok, és nem valami 16 éves műmájer hülyegyerek, így nálam a jó csaj kijelentés ezt jelenti. 23F
2011. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

10:28


23 éves létedre úgy tűnik eléggé elítéled mások VÉLEMÉNYÉT!

azt írta, h az ő véleménye szerint...

most mért kell akkor ezt csinálni?

Komolyan mondom az ilyen pasikat mint te vagy kerülik a csajok... gratulálok.

Azért mert te már 23 vagy még nem kell elítélni a fiatalabbat... elég tré, hogy ennyi idősen így állsz a dolgokhoz.


egyébként 17/L vagyok... nem cigizek, nem vagyok alkoholista, bulizni járok 1 hónapba egyszer!

ennyi.

2011. szept. 17. 12:04
 7/23 anonim ***** válasza:
Azért szólom le,mert a gyakorikérdések tele vak, az ilyen életképtelen emberekkel. Olyanokkal akik itt magabiztosan adják a hülyébbnél hülyébb, valóságtól teljesen elrugaszkodott válaszaikat. Döntsd el kedves kérdező h ha felteszel egy kérdést milyen választ akarsz hallani, az igazat, vagy valami szépet aminek semmi köze a valósághoz. Nem vagyok bunkó, nem kerülnek a lányok, van nem is egy olyan lánybarátom, akik gyakorlatilag a lelkitársaim. Sokat beszélgetek mindkét nemmel, és elhiheted h ha egy pasi azt mondja egy csajra h "jó csaj", nem arra érti h mennyit bulizik, vagy h mennyire beszédes, esetleg dohányzik-e. Nem is tudhatja ezt ha nem is ismeri személyesen. Majd egyszer hallgass meg pasikat csajokról beszélgetni. Észre fogod venni h vadidegen lányokra, akikről semmit se tudnak, (még a nevüket sem), azt mondják h jó csaj. Értik ezt arra h: csinos, szép, jól néz ki. Ha te ezt 17 éves létedre nem tudod megérteni, mert álomvilágban élsz, és azt gondolod h egy pasi a belsődről fog agyalni mikor meglát, akkor azért ne engem szólj meg h milyen bunkó vagyok. A bulizásról: te is elmész egy hónapban egyszer bulizni, ergó jársz. Erre írtam h leborulok az első válaszoló elé, ha mutat nekem olyan lányt a mai világban aki még soha nem ivott, dohányzott és bulizott...
2011. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

12:19


Én véleményeket várok.

Én is szoktam pasikkal beszélgetni. Tudom, hogy a pasik teljesen mások lánnyal illetve teljesen mások haveri körben. Tudom, hogy a pasik ha meglátnak egy lányt nem azt fogják először figyelni, hogy kedves e hanem hogy hogyan néz ki. Erre így konkrétan rákérdeztem a pasimnál, hogy mi tetszett meg neki rajtam és az első válasza a külsőm volt és utána a természetem.

Ezek szerint kétértelme is lehet a "jó csaj" kifejezésnek. Valószínű, hogyha egy idegen lányra mondja egy pasi, hogy jó csaj akkor ott a külsőre gondol, de még van hogy most is mondja nekem a pasim és kétlem, hogy azért mondaná mert csak a szex miatt akar velem lenni több hónap után. :)

2011. szept. 17. 12:27
 9/23 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a külső az ami megtetszik, mást nem nagyon lehet felmérni 1 mp alatt :)
2011. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igen :)
2011. szept. 17. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!