Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Az van, hogy nem rég bejelölt egy csaj facebook-on. Még aznap meg is kérdeztem tőle hogy miért vett fel. Erre ő azt válaszolta, hogy mert szimpatikus voltam neki a képek alapján. Próbáltam vele beszélgetni, de nem igazán érdekelte a beszélgetés. Gondoltam hagyom a francba. Később, ő ír nekem hogy eszébe jutottam, ekkor nagyjából el tudtunk beszélgetni. Rá vagy két napra már olyanokat írt, hogy tetszem neki, velem akar lenni stb, tegnap próbáltam vele beszélgetni, de nem nagyon reagált. Ma reggel írtam neki, erre semmi. Nem is ír vissza, pedig fent van cseten. Személyesen nem tudtunk találkozni, mert Romániában lakik. 18F
2011. szept. 17. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, nem kell vele foglalkozni. Keress valakit, aki tetszik neked és normális kapcsolatban tudsz vele élni.
2011. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Facebook, románia... ennyi bőven elég h ez felejtős legyen.
2011. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet épp be olt baszva mikor ezt írta,vagy egyszerüen rájött a szórakozhatnék ezért szivatott,most már leszar
2011. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs valós esélye egy kapcsolat kialakulásának, ha más-más országban laktok.

Ha pedig nálad fiatalabb vagy veled egy idős, akkor mindenképpen hanyagolnám a helyedben. Az a tény, hogy csak akkor lehet beszélni vele normálisan amikor ő ír rád, vagy ő keres téged, szóval ez az egész azt valószínűsíti, hogy több srácot is "fűz" egyszerre.

Mert amíg te örülsz, hogy milyen helyes lány jelölt be téged, és egyedül csak rá koncentrálsz, addig ő lehet hogy bejelölt még 10 fiút rajtad kívül akikkel ugyanezt eljátssza.

A helyedben már csak a távolság miatt is hanyagolnám. Maximum barátnak jó lenne. De kapcsolatot a környezetedből keress, olyat akivel nap mint nap tudtok személyesen találkozni.

2011. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem többé nem írok neki. Felesleges lenne.
2011. szept. 17. 21:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 16 éves.
2011. szept. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!