Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Legutóbbi találkozásnál adott 1 szájrapuszit elköszönésnél. Mindig keres, elhív talizni, de én teljesen beleszerettem (ő ezt nem tudja). Pár hete randizgatunk, mindig jól elvagyunk, téma van, azzal nincs gond. Magunkról viszont nem beszélünk, felhozzam a témát? Esetleg ha elmondanám neki, hogy mit érzek? Vagy még korai? én 16/L , ő 20/F

Bunkók kíméljenek köszi!


2010. jún. 24. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá mi van köztetek, akar e többet, nem kell túlmagyarázni...
2010. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Korod túl kicsi,problémád túl nagy.
2010. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

22:34

hát jó.. köszi

gondoltam felteszek 1 kérdést mert segítséget vártam de hát mind1...

2010. jún. 24. 22:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Tereld a szót az érzelmekre, de ne add ki magad. Hülyéskedj vele, és menj túl a határon.


Ha én adnék neked szájra puszit és mindig keresnélek, akkor valószínűleg élvezném egy szép nő közelségét és érintését, és biztos hogy meg is akarnálak fektetni. Ez egyáltalán nem jelent mély érzelmeket!


Imponálj neki, azzal felkelted az érzelmeit. Tűnj mindig nagyon vidámnak amikor meglátod és mondd hogy örülsz hogy látod , meg ilyenek.


Nem biztos, de ha ajtóstól rontasz a házba, lehet hogy elszalad.


Közeledj felé, kérj tőle segítséget, de olyant ami nehézséget okoz neki. Aztán pedig legyél nagyon hálás és mondd hogy de jó hogy ő itt van neked, stb.


Nehéz megkülönböztetned a testi vágyait az érzelmeitől, ezt tartsd észben! Valamint azt is hogy az érzelmek nem mindig jönnek maguktól, míg a vágy szinte mindig.

2010. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
00:42 köszönöm a választ, észben tartom
2010. jún. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!