Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit elhagy a szerelme,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit elhagy a szerelme, mert kiszeret belőle, azt hogy lehet túlélni? Normális az, hogy 1 év után még mindig ugyanúgy hiányzik?

Figyelt kérdés
Vágyom rá mind szexuálisan, mind lélekben. És nagyon fáj, hogy nincs velem, de már eltelt a szakítás óta 1 év. És nem tudok túllépni, akárhogy szeretnék. 18 éves vagyok. Első kapcsolat vége. Még mindig szeretem a fiút.
2011. szept. 17. 18:31
 1/8 anonim válasza:
Szerintem tök normális. Aki mély nyomot hagy a szívünkben azt valahol mindig szeretni fogjuk... de valahogy már elkellene kezdeni elfelejteni. Bár az is lehet, hogy jön majd valaki más ( egyszer csak betoppan ) és ő majd elfelejteti veled :)
2011. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ! :)

Csak nem értem, hogy ha ő is nagyon szeretett 1 éven át, akkor miért történt ez olyan hirtelen. Mert barátnője nincs azóta. :/

2011. szept. 17. 18:47
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Engem elhagyott barátnőm, mert már nem érzett úgy irántam, meg mert már nem érezte tökéletesnek a kapcsolatunkat. 14 hónapot voltunk együtt...és igazából azért szakított velem, mert beleszeretett egy másik srácba. Akivel a szakításunk után 2 nappal később már össze is jött. Nekem meg azt mondta, hogy nem akar összejönni vele, nem akar most új kapcsolatot. Ő 18 lesz. Előttem már volt egy 1 éves kapcsolata meg egy másfélhónapos, utána jöttem én. Nekem előtte nem volt igazi kapcsolatom, senki iránt nem éreztem szerelmet hiába próbálta sok mindenki elérni, hogy viszont szeressem, nem tudtam őket. 20 éves vagyok és én is úgy gondolom, hogy még 1 év múlva is ugyanúgy fog hiányozni.

2011. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudsz ezen túllépni, hogy megpróbálod az ő szemszögéből elfogadni, ami történt. Ő úgy érezte, hogy kihűltek az érzései és már nem akar veled lenni. Érzelmeket kierőszakolni pedig senkiből nem lehet. Te is lehettél volna a helyében akár. Nyilván nem viccből döntött így. Ezzel pedig nem tudsz mit kezdeni, mint hogy tudomásul veszed, és belenyugodsz. Okokat pedig teljesen fölösleges keresned, mert valószínűleg nincs. Mindenki változik, az érzések is változhatnak. Nálatok egyszerűen arról volt szó, hogy a volt barátodnál kimerült a kapcsolat és kész.
2011. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyi, hogy lefogadom, hogy hogy tartod vele a kapcsolatot vagy legalábbis rendszeresen lesed a közösségi profiljait, illetve diszkréten nyomon követed az életét. Na ez az első számú szabály, amit tilos, mikor végleges a szakítás. Amúgy elmesélem neked, hogy én is ezen mentem át 2 hónapja, ugyanígy közölte velem a párom, hogy elmúltak az érzései és így már nem szeretné folytatni. Az első dolgom volt, hogy töröltem fb-ról, a közös képeket lementettem pendrive-ra, az ajándékokat elpakoltam, a közös barátokat megkértem, hogy teljes hírzárlatot akarok felőle, sőt még a számát is kitöröltem, nehogy egy gyenge percemben felhívjam vagy sms-t küldjek.
2011. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

KÖszönöm szépen a válaszokat! :)

Egyébként nem, nem beszélek vele, viszont naponta látom.

2011. szept. 17. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok? Próbáld levegőnek nézni, menj el mellette mintha ott se lenne, ne lesd titokban.
2011. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kerüld őt...Majd találsz magadnak másik párt és akkor könyebb lessz ,de ha nincs valaki melletted ,akkor bizony bizony éveken keresztül is elhúzódhat... :(
2011. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!