Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerősítést kérek hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Situation kérdése:

Megerősítést kérek hogy jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A sztori a következő. Múlt hét vasárnap unatkoztam és elhívtam a Balatonra az exem. Belement a dologba. Szép és jó volt minden. Otthon még egy masszázs következett ellazulásképp és megtörtént az a dolog is. Jó volt meg minden. Hétfőn kedden mindketten egymáson kattogtunk. Ma újra találkoztunk és megbeszéltük a dolgot. Én úgy gondoltam miután százszor átrágtam magam a dolgon hogy nem kellene ezt erőltetni. a sztorihoz az is hozzátartozik hogy az elmúlt kb 4 évbe már jó párszor összejöttünk, szétmentünk. A véleményemet Ő is osztotta bár mindkettőnkön érezni lehetett hogy bizonytalanok vagyunk.Meglehet a múltban történtek miatt? valószínű. A lényeg hogy mégis Úgy döntöttünk hogy inkább nem próbáljuk meg újra, sokadjára. Ezt lehet hogy rosszul tettük? vagy az elmúlt egy évben változhatott esetleg valami ami a múltban olyan nagyon zavaró volt a másikban hogy mindig szakítás lett a vége?? nem tudom de nem is akarok már ezen rágódni. csak kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy szerintetek is jól döntöttem illetve döntöttünk? Kösz az értelmes válaszokat
2011. szept. 17. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttetek!
2011. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50-50% - vagy igen, vagy nem.
2011. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krvua ***** válasza:
56%
igen,megerősítést kérsz hogy jól döntöttél-e.
2011. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzitek ez a leghelyesebb, akkor jól döntöttetek.

Ha mégsem, az idővel úgyis kiderül.

Mit érzel iránta? Érzel olyat, hogy mellette vagy egységes egész? Vagy hogy bármit megadnál csak érintsen meg újra? Mert ha igen, akkor nagyon elcseszted a döntést, ha nem, akkor ugyanígy tettem volna a helyedben.

2011. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jó döntés volt!

okkal volt vége, csak újabb gyötrelem és sebtépés lenne

2011. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Panda Péter ***** válasza:

hogy egy örök klasszikust idézzek: people don't change.

ami egyszer nem működött utána sem fog, de legalább jól éreztétek magatokat.

2011. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A szüleim is így voltak (összejöttek szakítottak) aztán megházasodtak és kb. 2év múlva elváltak. Szerintem nem éri meg! Azóta is folyton veszekednek.

25/l

2011. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló: öszintén megvallva talán már nem érzem úgy hogy nélküle fél ember lennék.az a baj ez k.rva sz.r egy helyzet
2011. szept. 17. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed úgy, akkor nyugi, jól döntöttél :)
2011. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is jól döntöttél
2011. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!