Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a történetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történetemröl? Eléggé hihetetlen még számomra is, sosem gondoltam volna hogy igy fog történni. Ez az elsö rész olyan hosszu hogy itt nem fér ki, de irom a folytatást is akit érdekel olvassa el

Figyelt kérdés

Az én történetem 5 évvel ezelött kezdödött, mikor megismertem egy csodálatos embert. A páromat. Akkor voltam 17 éves és azonnal beleszerettem. Ö 22 volt akkor :) Nagyon nagyon boldog voltam, mindent együtt csináltunk, mindenen keresztülmentünk, hagy ne soroljam, mert regénynek is hosszu lenne. Juliusban volt a 3. évfordulónk, amikor nagyon készültem hogy valamivel meglepjen, hiszen már ott voltam húsz éves és kiváncsi voltam ö mit tervez, hiszen mindig azt mondta, várja hogy befejezzem a sulit... ami meg is történt. Egész nap otthon fözöcskésztem, énekeltem, vidám voltam. Eljött a 9 óra, megteritettem már és csak vártam, de nem jött még. Ezért felhivtam. Igen ám, csak nem ugy alakult, ahogy azt én gondoltam ... A telefont felvette valaki, vagyis akaratlanul, mert hangokat és beszélgetést hallottam. Ilyen, hogy: -De nem tudom, hogy mondjam el. Majd egy nöi hang: akarod hogy veled menjek?

Úr Isten! Lenyomtam és sirtam... Nem tudtam mire gondoljak mit tegyek. már 10 óra volt, mikor megcsörrent a telefonom. Sms. Mindjárt ottleszek. Beállitott egy halom rózsával a kezében és a boldog évfordulóval. Megkönnyebbültem, talán féreértettem valamit. Leültünk, és elkezdett mesélni. Észrevettem, hogy nem ugy ért hozzám, nem ugy beszélt, a hangja is megakadt és nem tudott hogy belekezdeni. Erre csak annyit mondtam: el akarsz hgyni ugye? Válaszolt: Megismertem valakit. Honnét tudtad? Mondtam neki, hogy felvette valaki véletlenül a telefont és halklottam néhány mondatot. Erre ö csak annyit, hogy sajnálom, és felkelt. Megkért, hogy kisérjem ki és adjak egy utolsó csókot, ami helyett egy nagyon nagy pofont kapott. Nem szólt, csak azt mondta sajnálom, és elment. Otthagyott, elhagyott... Nagyon szerettem öt. Eltelt 2 hét még akkor is zokogtam utána. A barátaim hivtak menjek le velük a strandra, nem akartam de rákényszeritettek. És mit láttam... Öt és azt a szöke cicababát egy kiló puderrel, mü cicikkel, kéz a kézben sétálgatva a strandon... Elszomorodtam, de megfogadtam visszaszerzem, mert az álmainkat nem adhatom fel, és ez csak egy fellángolás lehet. Egy barátnöm mondta ki ez a lány, és elmesélte, hogy most szakiott nem rég a barátjával. Szóval rájöttem, hogy mindketten kb pár nap különbséggel szakiottak velünk és összejöttek.

Smst irtm az ex-nek, hogy mi a situ, egy mü barbira cserélt? (sosem tartottam magamat szépnek) de ez a nö, vagy lány smink nélkül nem is nöre hasonlitott hanem egy jetire. Annyi hogy 2kg szilikon lógott a melleiben és a szája fel volt dagadva mint akinek behuztak. :) Ö azt válaszolta: Nem lecseréltelek, szakitottunk és ne beszéljek igy a barátnöjéröl és kér, hogy ne irjak többé, hogy elfelejtse a multat. Ekkor mégugy sem hagytam, hiszen gondoltam, éreztem hogy még szeret, csak egy kis változatosságra vagyott. Én minden nap 2-3 smsel bombáztam. Egy nap üzenetet kaptam, ismeretlen számról: Szia, Tomi vagyok, Szivi(mivel, hogy Szivinek becézték kipamádézott brbit, akinek a vlódi neve különben a Szivi-hez semmi köze hiszen Juli) ex pasija. Szeretnék beszélni veled, most a te exeddel jár. Persze én belementem és találkoztunk és beszéljünk. Összefutottunk a sarkimkávézóban és elbeszélgettünk. Azt mondta hogy ngyon szereti Szivikét, és kiderült ugyan az nap lettünk singlik. de mindketten viszaakarjuk szerezni a párunkat. Ugy döntöttünk, szerepet játszunk :) Elkeztünk ,,járni,, semmi csók, és semmi randi. Csak volt egy besugónk és mikor tudtuk, hogy mikor hol van két galambocska, mi is odatévedtünk kézenfogva ölelkezve. (Az elsö alkalom mikor megláttak minket szinte nem tudtak köpni, nyelni ugy meglepödtek, ugy néztek minket) eltelt igy 2 hónap. már minden nap összejártunk beszélgetni, Tomival nagyon jó barátok lettünk. Ugy döntöttünk egy nap, lemegyünk a kávéházba beszélgeti. ÉS most télleg akaratunk ellenére pont ök is oda jöttek :) és háát egyszer csak közeledtek felénk, mindha mellénk akartak volna ülni. és ekkor elcsattant az elsö igazi forró csókunk, amibe ugy beleéltük magunkat mint ahogy én a romantikus filmekbe. Ha láttátok volna azokat az arckifejezéseket. :)


2011. szept. 9. 00:44
1 2
 1/16 Walk With Me ***** válasza:
100%
Nehari, de szerintem ez nagyon dedós dolog. Oké, elhiszem, hogy fájt, hogy elhagyott egy ilyen barbiért, de ezek után mit akarsz tőle? Félreismerted, sajnálom, de ne süllyedj le erre a szintre...
2011. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg túltenni magad azon a pasin,tudom hogy ez nehéz,de ő nem érdemel meg téged ha elhagyott.

Az meg,hogy csak azért összejössz szivi exével,hogy őt bosszantsd egy butaság.Ha te viszont tényleg megszeretted időközben Tomit akkor nincs akadálya,de lehet hogy ő még a volt arátnőjét szereti.

2011. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de eladó egy felismerhetetlenségig összef*sott alsógatya. Vevő vagy rá?
2011. szept. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem birom elküldeni a folytatást még, mert egy óra el kell teljen, szóval még nincs vége.. söt nagyon nincs, ugyhogy, aki kiváncsi az olvassa el.. esetleg ha ide bebirnám apránként copy-zni, akkor itt meglesz. Ugy kezdödik, teljesen ennek a folyatatása, hogy: és leléptünk onnét....


Mindjárt megpróbálom idehelyezni :)

2011. szept. 9. 01:13
 5/16 A kérdező kommentje:
és leléptünk onnét, mint akiket ök nem érdekelnek, és elmult az esténk kettecskén elszórakozva. Persze nem felejtettük el közös célunkat és éreztük is, hogy közel vagyunk. Hát nem kellet sok mert alig hogy hazértem smst kaptam: Beszélhetnénk? Kérlek, legalább még 1x utoljára. Gondoltam hagyom egy kicsit, hogy mit is akarhat, persze az exemröl van a szó :) Másnap találkozok Tomival és elmesélem neki, érdekesen viselkedett de nevettünk egyet azon, hogy megvalósul a tervünk. Hát igen, nem sokra rá újra irt az ex, hogy 20 perc mulva ott lesz elöttem, és kér hogy menjek ki legalább pár percre csak elmondja amit akar. Irtam, oké. Tomi hazadobott gyorsan és bent várt rám. Jött az exem, egy szál virággal a kezében és szövegelt: Rájöttem, hogy igazd volt, és hidd el többé nem fordul elö, kidobtam Julit, csak te kellesz, gyere vissza hozzám. A tetöpont az volt, hogy kijött Tomi és megkérdezte mi a baj. Erre ö meglepödött és megkérdezte, ennyire komoly a dolog? és Tomi válaszolt hogy naná, esetleg az eljegyzésünkre akarsz meghivot kérni? Én hirtelen nem is tudtam melyikükre nézzek, de láttam Tomi szemében a boldogságot az exemében pedig a meglepödöttséget és a sajnálatot.
2011. szept. 9. 01:14
 6/16 A kérdező kommentje:
És mondta: Szakitottunk Julivan minketten járöttünk, nem vagyunk egymáshoz valók nekem te vagy a mindenem, És Tomi, Juli téged szeret. Legyen minden ugy mint régen. CSak annyit válaszoltam, holnap beszélünk, és bementem. Az este Tomival nagyon elbeszélgettünk, és valahogy mintha arra jöttünk volna rá, hogy ez már nem is játék, az elsö hónap még olyan volt, de már itt 4.hónapra szakitások után ez már nem az, és engem sem érdekelt már az exem, el is felejtettem hogy mit csinálunk. Másnap a parkban ültünk Tomival és megjelent a cicababa, én elmentem hogy beszéljenek pár szót. Egyszer csak látom már bögözik a cica, a sminkje szegénynek szét csúszott és majdnem megijedtem mikor megláttam az arcát. Tomi odahivott, és megkért, hogy irjak smst az exemnek, hogy ö is itt legyen. Nem múlt el 10 perc már itt is volt. :) és 4en egymással szmben beszéltünk. A cicababa és az exem azt magyaráztak, hogy tévedtek, hogy nem is tudják hogy lehettek együtt, és ugy lemondtak egymást:) Tomi pedig közbeszólt: Kicsim, én pedig szeretlek téged, ha visszakarsz menni ehhez csak nyugottan, megértem, de nekem már nem kell. És itt vége lett a játéknak. és én beszéltem, elmeséltem nekik a játékunkat, és mintha megkönnyebbültek volna, csak háát, itt a bibi. Már az exem iránt semmi sem éreztem, annál inkább ugy éreztem, hogy van valami Tomi és én köztem.
2011. szept. 9. 01:15
 7/16 A kérdező kommentje:

Tomi erre azt mondta: én komolyan gondoltam amit az elöbb mondtam, én beléd szerettem. És ránéztem, nem hittem a fülemben, de ekkor megértettem, hogy valami új történik az életemmel. ÉS otthagytuk öket. Az éjszaka egy gyönyörü forró estét töltöttünk együtt, amilyent még soha(megjegyzem ez volt az elsö közös éjszakánk), ugy éreztem ennyi, nekem ö a jövöm... ÉS itt a majdnem vége, de sosem lesz vége mert a mi életünk közösen folytatódott. Tomi fél év ismerettség után megkérte kezemet, tavaly hozzámentem és 1 hónapja megszületett kiscsi lányunk Larina. Imádjuk egymást, és igen az exemnek és annak, hogy elhagyott csak ennek köszönhetem Tomit, a boldogságot és a gyönyörü lányunkat :) Igazáán boldog vagyok.


Hozzátenném, az exemnek és Cicababának is gyereke született, de szét is váltak.. Nem örülök más kárának, de talán ennek köszönhetem a boldogságomat...

2011. szept. 9. 01:15
 8/16 A kérdező kommentje:
ennyi a történetem... szóval itt lehet kommentálni mostmár, és köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de mondom ez 5 éve kezdödött, szóval több mint 2 év elmult azóta.
2011. szept. 9. 01:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok,sok boldogságot nektek.

Milyen nagyszerű dolog,hogy az Úr még a rosszból is jót tud csinálni,csak azért történnek velünk rossz dolgok hogy aztán jóra forduljanak.

Istennek van humorérzéke:)

2011. szept. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes és nagyon szép történet. Gratulálok neked.:)
2011. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!