Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi nagy szerelemből jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi nagy szerelemből jó barát. Hogy ne legyek féltékeny? :S

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok de k*rvára. Lehet túlreagálom, de akkor is.

Februárban szakítottak a volt "nagy" szerelmével, gyerek koruk óta ismerték egymást, össze is jöttek, nagy szerelem is volt. Velem 2 hónapja van a csajszi, de mikor mondtam neki ki ez az arc, csak felhozta hogy régi jó barátja meg miegymás....persze, és azóta is üzenetben beszélgetnek, rendszeresen irogatnak egymásnak, sőt sztem telefonon is tartják a kapcsolatot...

Mikor rákérdezek mi van, mindig azzal takarózik, hogy semmi, csak oviskorukóta ismerik egymást meg bla bla lba....

de k*rvára fosok, hogy visszamegy hozzá....

Szeretem Őt nagyon, sztem még senkibe sem voltam ennyire szerelmes....:S sajnos....ugyérzem megint rosz emberbe szerettem bele, akinek viszont máshoz húz a szive...:S


2011. szept. 18. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bocs de ugynézki mindenki lusta végigolvasni a sok hülyeséget amit írtál
2011. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

ha lusta vagy, akkor minek jödsz fórumozni???

mennyé facebokozzá, meg van millio oldal, nem kell itten okoskodni.

2011. szept. 18. 19:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz ügy. Szerintem le kéne ülnötök és meg kellene beszélnetek a dolgot. Elmondhatnád, hogy emiatt bizonytalan vagy és félsz, hogy az a fiú közétek áll stb. Vagy bandázzatok együtt, hátha jobban megismered a srácot, meg a kapcsolatukat és akkor már nem leszel féltékeny. De a beszélgetést ne hanyagold el.
2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

rákérdeztem, nemegyszer, a válasz mindig az, hogy csak barátok, és engem szeret, nem menne vissza hozzá semmi pénzért...

Aztnemértem akkor, hogy miért nézegeti a képeit facebookon, miért üzizgetnek, meg iylenek....

2011. szept. 20. 11:00
 5/20 anonim ***** válasza:

de csak ennyit reagált arra, hogy neked ez rosszul esik? Vagy érvelj azzal, hogy fordítva mit érezne?

Amúgy lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy mennyire számít neki a szavad, mert azért egy kapcsolatban fontos a kompromisszum. Te sem azt tiltottad meg neki, hogy találkozzanak, hanem, hogy kicsit vegyenek vissza. Ha ezt nem érti meg, akkor alapjaiban rossz az egész.

2011. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is fosnék a helyedben. Nekem is van a barátomnak egy gyerekkori barátnője, akivel ugyan nem járt, de amikor a csaj hazajön Angliaból rajta csüng, isszák egymás szavát. Régebb többet cseverésztek, mentek együtt lubickolni a tóhoz stb. Másoknak is feltűnt, hogy elvannak. És persze takarózótt az én barátom is. A Te eseted még durvább. Határozottabban beszélgess el a barátnőddel. Feltétlenül vissza kell fognia ezt a barátkozosdit kicsit, sehogysem helyénvaló. Ezt higgadtan add tudtára és modd, hogy képzelje el saját magát a te helyedben. Ha igazán szeret, igyekszik változtatni ezen. Nálunk ez hatott. Öt éve vagyunk együtt és egyre kevésbé buzgón tartják fenn a nagy barátságukat a lánnyal.
2011. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz. A párom BMW őrült és elkezdett msnezgetni egy szintén BMW-s csajjal akivel még sosem találkozott. Először nem is érdekelt, de mikor úgy hagyta a beszélgetés ablakát, beleolvastam. Bókolt a csajnak, ami teljesen kiborított, flörtöltek egymással. :S Megmondtam neki határozottan vagy én vagy az a csaj. Mikor értetlen képet vágott és azt állította az semmi sem volt, sőt megírta a csajnak, hogy az asszony féltékeny(ezen megint kiborultam). Egész nap nem szóltam hozzá, és semmibe vettem. Na ekkor vette észre, hogy megbántott.
2011. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A szerelem általában szívás!!!

ez sem lessz jobb...

Ja és fiú és lány között barátság nincsen,és a nők nagyja nagyon jól tud titkot tartani...

Sajnálom,én a helyedben dobnám még időben...Vagy mond meg a csajnak keményen és férfiasan hogy vagy te a bartátja...

2011. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Nos én hasonlóan lehetek mint a barátnőd. Én is jóban vagyok a mai napig (a mondhatni) gyerekkori barátommal. Már nem járunk, szakítottam vele. Úgy éreztem, hogy őt jobban szeretem barátként mint pasimként. Ő az az ember akinek bármit elmondhatok, anélkül h keresztbe tenne nekem. És még hülyéskedni is szeretünk. De ez egyáltalán nem azt jelenti hogy szerelmes lennék belé. Egyszerűen csak a legjobb barátom.Néha csak az szokott zavarni, h szerintem ő még mindig szerelmes belém.:S Szóval hogy a helyzetedre válaszoljak, egyáltalán nem biztos h vonzódik is hozzá a barátnőd, mert akkor már rég összejöttek volna és akkor nem mondaná neked h téged szeret. Én is azt ajánlom, h ismerd meg te is a srácot és akkor el fog múlni a féltékenységed. Azt meg meg tudjátok beszélni, hogy ritkábban találkozzon vele.
2011. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:00

te is az a hülye pcsa vagy aki baráti pasikat tart feleslegesen...Nőj már fel baz+!!!

2011. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!