Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik minden nap beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik minden nap beszélgettek a párotokkal, mindig tudtok miről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mi minden nap msn-ezünk és sokszor érzem azt hogy egyszerűen nem tudok neki mit mondani. Mert 1 nap alatt nem nagyon történik az emberrel semmi, ami nem személyes téma hanem pl zene, politika, könyvek, akármi, azokat meg már kiveséztük.

Ti hogy vagytok ezzel?

Miről beszélgettek minden nap?


2011. aug. 29. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Világgazdaság, nemzetközi politika, sport - mindig történnek új dolgok.
2011. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az a jó, ha minden napod olyan, hogy tudsz róla beszélni
2011. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem olyan minden napom
2011. aug. 29. 16:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha jő az őszi ülésszak, akkor majd lesz miről beszélni!
2011. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el azon, hogy mik azok a dolgok, amiket elmondanál neki (pl. a nap eseményeivel kapcsolatban), ha nem gondolnád úgy, hogy jelentéktelenek. Csak mert a másik felet valószínűleg érdekli az is, és örülne neki, ha megosztanád, hogy például milyen finom volt az ebéd, vagy hogy milyen jót szunyókáltál a munkahelyen. Simán lehet órákig társalogni ilyesmiről anélkül, hogy unalmas lenne. Csak akkor unalmas, ha olyasvalakivel beszélsz róla, aki nem érdekel túlzottan. De a pároddal nem ez a helyzet, ha minden igaz.
2011. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mi a semmiről is tudunk beszélgetni.
2011. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

16.14

és arról hogy tudtok beszélgetni?

2011. aug. 29. 16:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk sem kell téma, a semmiről is tudunk beszélni.
2011. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint a semmi alatt azt értem, hogy megkérdezem, hogy anyukája mit fog főzni, mikor megyünk vásárolni, mit csinál éppen. Legtöbbször mikrofonon keresztül szoktunk beszélni, úgyhogy sokszor csak úgy spontán benyögjük, hogy szeretlek és utána fél órás csend :-)
2011. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgy érzed nem tudsz mit mondani neki, oszd meg vele azt is, amit nem tartasz érdekesnek vagy fontosnak. Lementél a boltba élőtted nagy sor, a néni meg 1o forintosokból próbálta összerakni a pénzt, a hátad mögött meg egy másik vén szatyor bökdösött a bevásárlókosárra. És máris elkezdtek beszélni arról, hogy milyen szörnyűek az öregasszonyok, ő is elmond egy hasonló sztorit, amiből majd neked is eszedbe jut valami.


Én se vagyok egy nagy dumás, de én ezt szoktam csinálni. És ne beszéljetek MSN-en, csak üres szövegelés. Megbeszéltek mindent ott, mikor meg találkoztok mosolyogtok egymásra, mert már mindent kiveséztetek.

2011. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!