Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki születésnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki születésnapjára?

Figyelt kérdés

Van egy adott lány aki mellesleg 16 éves (most lesz 17), és az a nagy helyzet hogy szerelmi vallomást tettem neki pár napja (pontosabban csütörtökön) és sikerült jól összezavarnom őt(amit nem szándékosan tettem). Ma megszólítottam, de azt mondta hogy nincs kedve még megbeszélni velem a dolgokat.


Na mindegy, a lényeg az lenne hogy nemsokára lesz a szülinapja és adni szeretnék neki valami szép dolgot, de tényleg valami olyan dolgot amitől meghatódik és talán növeli az esélyemet nála.

Tippek?


Olyanokat ne mondjatok hogy Boci csoki, Milka csoki, de még azt se hogy 10 szál rózsát mert az mégiscsak túlzás (bár nem mintha nem érdemelné meg). Szóval csak komolyan. :)


2011. szept. 19. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mercedes Benz, valami újabb. Akkor tuti térdre borul eléd és szeretni fog. Anélkül esélyed sincs nála, hiszen láthatólag marhára nem akar tőled semmit.
2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:

Leginkább semmit... Beszélni sem akart veled... Most tényleg egy ilyen lányra akarod költeni a pénzed??? Nem vagy Te normális... Már bocsi...


Másodszor: virágot páratlan számban illik adni... pl.: 1, 3, 5... De sosem 10... Mert az páros...

2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
írj neki egy verset :) vagy egy dalt :D
2011. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?
2011. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal; beszélni nem akart veled, nagy valószínűséggel ezt sem fogja elfogadni.
2011. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!