Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég kellemetlen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kellemetlen helyzetbe sodortam magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok akinek van ideje kérem olvassa el,és kérem segítsen,nagyon kellemetlen ez a helyzet :(


Egy nagyon rossz kapcsolatból,ahol a vége felé mindig is ordibálást kaptam,mindig én voltam beállítva a megcsalónak,utólag kiderült ő csalt meg,na szóval augusztus elején lezártam a kapcsolatot.


Augusztus végén uncsim mondta,hogy üljünk be valahova,ne gubbasszak otthon,ott ismertem meg X-et. Igaz ittas volt,másnap nem emlékezett a beszélgetésünkre,de új esélyt kért. Egész jó barátok lettünk,de szeptember elején megváltozott valami,megcsókolt,bevallotta,hogy szerelmes belém,ez mai napig is így van. 5 éve párja van,így mondtam,hogy inkább fejezzük be,elmondta,hogy az utcára kerülne szakítás után,de amint sikerül házat találnia szakít,de szüksége lesz rám akkor,nagyon. Volt egy buli ahol eléggé becsiccsentettünk és hát lefeküdtünk,nagyon szégyenlem magam,ő azonban vérszemet kapott,mindig hív,féltékeny,legutóbbi húzása,hogy kijött a suli elé és mikor mentem haza barátnőmmel beállt elénk kocsival.


A történetben azonban van Y is. Y egy suliba jár velem,csak egy osztállyal felettem jár. Egyik szünetben odajött és elmondta,hogy szeretne megismerni. Nagyon jól elnevetgéltünk az elmúlt 2 hétben,de azon kaptam magam,hogy szombat este randi lett a dologból,a mai nap pedig megkérdezte,hogy leszek-e a barátnője. Magamat is meglepve,hirtelen,nagyon boldogon mondtam,hogy persze.

Minden szép volt és jó,míg hazafelé eszembe jutott X.


X nagyon fontos lett nekem,nagyon rossz belegondolni abba,hogy nem láthatom többet,kémia vonzalom van irányába,de nem vagyok szerelmes belé,de mint,ember,a társasága hiányozna,haza fele sírtam a buszon,míg erre gondoltam.


Örülök,hogy Y-nal tovább léptünk,nem tudom számít-e,vele eddig csak csók volt,jól esett,mikor ma mondta,hogy így megy úgy szeret,főleg,mikor a barátnőjévé váltam.


X helyes,kémiailag vonz,szeretem a társaságát,de néha sok nekem,de,hogy elveszítem,ebbe belegondoltam,nagyon rossz érzés.


Y ő nem annyira helyes,de annál aranyosabb,nagyon jól elhülyülök vele,suliban is látom,több a tali,mint X-el,nem bántam meg,hogy igent mondtam neki.


Egyikbe sem vagyok szerelmes,de,mint ember mindkettő rohadtul hiányozna. Szerintetek is úgy kell tennem,hogy még ha nehéz is,de X-et el kell engednem,és a kapcsolatomat folytatni Y-al,belegondolva így helyes,csak félek,hogy rosszul döntöttem :(


Tudom,hogy hosszú,bocsánatot kérek,de muszáj volt kifejtenem.


19/L (Ha fontos X = 26/F és Y = 19/F)


2011. szept. 19. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a helyes, ha X-el minden kapcsolatot megszakítanál. Y-nal folytatnád az utadat.
2011. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kémiát haggyuk az iskolára,a kapcsolatban élő X pedig sosem fog kilépni a kapcsolatból az utcára.Talán tegyük a feledés fiókjába

Így marad Y,aki korban,és mindenképpen jobban hozzád illik.

2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fake, de y
2011. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen vártam az ilyen válaszokat...

18 évesen vesztettem el,az ex barátommal akivel augusztusban szakítottam,ő volt az első barátom.

Szakítás után,feküdtem le X-el,de mint mondtam már nagyon bánom,ember vagyok,hibáztam.


Nem fake kérdés,és igen mindig védekeztem,ezért kérlek az ilyen jellegű válaszokkal mellőzettek. Y-al nem feküdtem le,csók volt,semmi több,és még nem is tervezem.


Aki normális választ írt annak köszönöm :)

2011. szept. 19. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Y. Gondolj bele: X kapcsolatban él, de csakis azért, hogy anyagilag kihasználja a csajt, közben csalja (veled, talán mással is). Mégis mit várhatnál tőle, ha esetleg összejönnétek? Semmi jót. Y korban is jobban illik hozzád, kedves, és legalább megkérdezte, hogy leszel-e a barátnője, nem úgy mint X aki már akkor is féltékenykedik, amikor még együtt se vagytok...

Mindenképpen Y !

2011. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha x-et választod akkor pár hónap múlva majd jön a sírás


y jobb

2011. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a moderátorok munkáját :)

Kedves utolsó két válaszoló,nektek meg köszönöm a segítséget,nehéz lesz,de el kell engednem X-et,így helyes na meg igen,X lehet engem is csalna,ha én lennék a barátnője helyében.

Y-al pedig megpróbálom a kapcsolatunkat.

2011. szept. 19. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
x+y=z
2011. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!