Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak elég kellemetlen helyzetbe vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt beszélgettünk sokat meg minden.Megtetszett,beleszerettem és már majdnem összejöttünk és közbe ő összejött az egyik régi ismerősömmel és a csaj még mindig hívogat le bulizni de mindig a pasija is ott van és én még mindig szeretem és elég rossz nézni hogy mással van együtt és mással sétál kézen fogva de egyszerűen nem bírom ki hogy ne menjek el vele bulizni mer ha nem láthatom nagyon hiányzik nekem
2010. márc. 27. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki mit érzel...és ha negativ választ kapsz akkor mondd meg neki hogy "Lehet hogy hanyagolnunk kéne egymást"
2010. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne baratkozzal a lannyal,hanem flortoljel vele,es mond hogy van mar eleg sok lany baratod,te nem tudod ot csak baratkent kezelni,vagy veled van vagy ellened,irjal privit es valaszolok
2010. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rabold el majd öld meg a lányt és akkor örökre veled marad.
2010. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem lehet, hogy tetszel neki, mert ha lehív magához, mikor ott van a pasija, az lehet egy jel! csak nemértem, hogy miért hív le, ha ott a pasija? Nem érzik együtt jól magukat? Vagy a csaj tart a sráctól?:S

Szerintem mondd meg neki, hogy mit érzel iránta, mi baj lehet? Na jó, erre inkább neválaszolj:D mondd meg neki, ha őis úgy érez irántad, mint te, akkor happpy, ha nem, akkormeg lehettek barátok továbbra is!:D

2010. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!