Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nektek tetszik egy fiú, akkor próbáltok mindig a közelében lenni, vagy inkább kerülitek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
közelében
2011. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közelében,és ha sokáig nem történik semmi,akkor kerülöm,büszkeségből...:/
2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a közelében, de ha nem egyértelmű a helyzet a fiú részéről inkább kerülöm..
2011. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rohadtul messzire elkerülöm
2011. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ezt a végéről kihagytam, amit a 2. írt. (1. voltam)
2011. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közelében. Ha nem történik semmi, akkor kerülöm, esetleg úgy vagyok vele, hogy vagy odajön hozzám ő, vagy maradunk ilyen távolságban...
2011. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Timi: ) ***** válasza:
Minél közelebb,de nem feltűnően :)
2011. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Távolságtartóan közeledek. De úgy néz ez ki, hogy pl suliban tetszett egy srác és kb a 3. alkalomra vettem erőt magamon, hogy jeleket küldjek felé nagyon lassan közeledtem. 1. év végén jutottam odáig, hogy beszélgettünk. Azt is csak azért, mert hozzám szólt. :D De ha egyébként nem közeledik a jelzéseimre akkor elkerülöm messzire és én is büszkeségből.
2011. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúú ez de jó módszer esküszöm kipróbálom. Szugerálok egy nőt hogy jöjjön oda próbálkozzon, aztán ha nem tudja kitalálni a gondolataim akkor megsértődök és elkerülöm. Hát nem? Tiszta logikus rádiójeleket küldeni és várni hogy a fiú fogja. :)
2011. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!