Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha az van, hogy folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha az van, hogy folyamatosan erekciótok van egy lány közelében, akár hányszor találkoztok, az csak akkor fordulhat elő ha oda vagytok érte vagy simán csak a szexuális vágy miatt is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mindkettő:D
2011. febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is így van, van egy csaj akihez szexuálisan is nagyon vonzódom, de érzek is iránta valamit. De nekem elég rá gondolnom is, nem csak a közelében lennem. Gondolhatod mi van akkor, ha esetleg hozzám is ér. ^^ Egyszerűen nagyon szexuális a csaj, sztem add a tudtára, ha jófej, akk örülni fog. ^^
2011. febr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy legalább 1 hónapja nem dugtam már.
2011. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam ha folyamatosan áll egy bizonyos lány társaságában akkor ott több van puszta testi vágynál.
2011. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:O Velem ilyen még sosem fordult elő. Mármint ha csak közelemben van találkozunk, az még semmi ok az erekcióra :D
2011. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!