Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak sima barát vagyok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sima barát vagyok neki vagy több? Már megőrülök ettől a helyzettől.

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam(aki az egyik legjobb barátom is nekem,szerintem Ő is így gondol rám),akit már 11 éve ismerek.Mindig jóban voltunk,olyan volt nekem,mint egy báty.

Oviban is sokszor mondták ránk,hogy szerelmesek vagyunk egymásba,de én csak a legjobb barátot láttam benne annak ellenére,hogy minden lány belé volt szerelmes.

Ő is csak barátként tekintett rám.


Alsó tagozatban még teljesen jóban voltunk,de pár éve megváltozott.Elkezdett bmxezni és a biciklisekkel lógni,engem pedig elkezdett hanyagolni.Nem mondtam neki semmit erről,úgy gondoltam,hogy majd megváltozik ez is...De nem változott.

Egyre több barátnője lett(nagyon helyes),velem pedig már nem is beszélt,csak pár szót egy héten.

Én is kezdtem másokkal barátkozni és Ő is.Eddig is 2 eltérő emberek voltunk(Ő picit sznob,mert a szülei gazdagok,mi átlagosak vagyunk),de ezután végképp azok lettünk.



A 7. év közepén viszont megint jobb lett a kapcsolatunk.Kaptunk egy közös project munkát és akkor megint elkezdtünk barátkozni,beszélgetni egymással.

Elmondtam neki,hogy szeretek fotózni,ezért megkért,hogy néha menjek ki a bmx parkhoz és csináljak róla meg a többi bmxesről pár képet.Ezután jóban lettem a barátaival is és rengeteg időt töltöttem velük.

Megint olyan volt,mint régen....Csak én már nem barátként gondoltam rá.Tudtam,hogy semmi esélyem nem lenne nála,hiszen neki mindig barátnői voltak(ha az egyikkel szakított,akkor 1 héten belül lett egy másik),nekem még sosem volt fiúm és nem is vagyok olyan szép,mint az eddigi barátnői.

Próbáltam elfelejteni azt,hogyan érzek iránta,de nem megy.

És mintha már Ő is máshogy nézne rám,mint régen..


Szombaton elmentem vele egy kicsit vásárolni és nekem már régóta tetszett egy parfüm,csak az nekem borzasztóan drága volt,ezért gondolni sem mertem arra,hogy egyszer megvehetem.Valószínűleg látta,hogy mennyire tetszik,mert sokáig nézegettem és szagolgattam.

Vasárnap felhívott,hogy van egy meglepetése,menjek el hozzájuk.Kiderült,hogy megvette nekem a parfümöt.Mondtam neki,hogy nem fogadhatom el,nem vehet nekem ilyen drága ajándékokat csak úgy és hogy ezt soha nem tudom majd meghálálni.Mondta,hogy nem gond,azért vette,mert szeret.

Ezt nem tudom,hogy értette...

1 hete az egyik közös ismerősünk pizsamabulit szervezett és Ő+pár haverja eljöttek,mert hoztak kínai kaját és gondolták megnézik,milyen a buli.

Én az egyik vendégszobába mentem aludni,mert nagyon fájt a fejem és hamarabb mentem be a szobába.Utánam jött a srác,befeküdt mellém az ágyba és elaludtunk.

Lehet,hogy ezt csak azért csinálta,hogy ne legyek egyedül.

Reggel nem beszéltünk sokat a múlt estéről,mert bejöttek a barátnőim,amikor felkeltünk.Azóta nem hozta fel azt az estét.


Folyton fizet nekem mindent...Pl. Ő és a szülei csak étteremben esznek,mert az anyuja nem főz.Ezért Ő a suli után mindennap elmegy valamilyen étterembe és ott megebédel.Mostanában rászokott arra,hogy megkér,hogy kísérjem el és meghív ebédelni....Nekem ez viszont kicsit ciki,mert én nem tudmék 5 ezret költeni kajára naponta.Utána még elmegyünk sütizni vagy fagyizni.Ezeket én sehogyan sem tudom viszonozni,pedig nagyon szeretném..Mondtam már neki,hogy nem kell meghívnia ebédelni,de azt mondja,hogy ez semmiség.

Voltunk őszi osztálykiránduláson és vmmi nyaralóban voltunk.A szobáink egymás mellett voltak és Ő éjszaka velem aludt és valószínűleg azt hitte,hogy alszom,mert...hát,letapizott.


Faceen több közös képet tett fel velem,a barátnőjével közöset még egyet sem.


Nem tudom,hogy most mi is van...Mert talán már annyira szeretem,hogy beképzelem a dolgokat.


De viszont ha tetszem neki,akkor miért nem mond semmit?

Miért van mindig új barátnője akkor?


Légyszi segítsetek,mert már lassan utálok vele találkozni :(


14/L


2011. szept. 20. 17:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ő is 14 éves.
2011. szept. 20. 17:37
 2/20 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2011. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

-.-

Mégis miért akarna megd*gni?

Oké,hogy lefeküdt már néhány barátnőjével,de nem ekörül forog a világa.

2011. szept. 20. 17:43
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
14 éves és hímnemű, minden nőstényt meg akar dugni. Téged is.
2011. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
meg kéne tőle kérdezni, hogy mi van
2011. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De hogy kérdezzek rá?

Mert ha nem tetszem neki,akkor szörnyen égő lesz utána...

2011. szept. 20. 17:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

De édesek vagytok:)

Tetszel neki, ez biztos!

2011. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki, de én azt mondom az őszinteség a legjobb, tudom nem egyszerű mert mégis a legjobb barátod volt kicsiként, és félsz h a barátságát elvesztheted. Kérdezd meg h ő mit érez irántad, inkább azt bánt h megkérdezted, minthogy azt h sose tettél semmit az ügy érdekében...
2011. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)


Ez tényleg nagyon aranyos történet :) Szerintem beszélgetés közben felhozhatnád ezt a témát h most tettszel-e neki :) Elmondod h honnan gondolod h esetleg bejössz neki :) Meg fogja érteni, hiszen a legjobb barátod! :D De ezek alapján sztem iszonyatosan bejössz neki :D


Sok szerencsét, remélem segítettem! :)


Đóri 14/L

2011. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes a sztorid :)

Bocsi hogy nem adok hasznos tanácsot, de már úgyis megtették előttem páran.

2011. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!