Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez a kapcsolathoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok akadva. Van egy gyermekkori barátom, aki 2005-ben 15 évesen összejött egy csajjal, együtt voltak egészen 2009-ig, amikor is szakítottak.

Az ok az volt, hogy a srác a lány holmiai között pár extasy tablettát talált. Előtte már 2x megbocsátott neki a drogproblémiái miatt meg elküldte a lányt ilyen anonim beszélgetésekre, leszoktatóra stb.

Másodjára megesküdött a lány, hogy most tényleg leszokott róla, aztán kiderült ez. Na mindegy. Pár nappal később elkapták a lány drogos vezetés miatt, ezért dutyiba került. A srác vagy fél évig szomorkodott, depresszióban volt miatta, hisz annyi időt töltött vele, teljesen elvette a lány a "fiatal" korát. Nagy nehezen jött össze egy lánnyal, akivel teljesen jól meg is voltak.


Aztán ahogy értesültem róla, a nyár elején találkozott a srác az első barátnőjével, lévén, már kiengedték. Beszélgettek és újra össze jött a lánnyal, így dobta a majdnem 1,5 éves kapcsolatát miatta. Most "elvileg" teljesen tiszta a lány, megkomolyodott, de én ezt valahogy nem hiszem el.

Ma találkoztam a sráccal és ő mesélte ezt nekem, küészül eljegyezni. Próbáltam lebeszélni, de egyszerűen nem hajlandó meghallani az érveimet, nem képes emlékezni arra, hogy miken ment keresztül miután kidobta pár éve. Most szerelmes és azt mondja ő az élete párja, nem tud mást elképzelni.


Én eléggé féltem a srácot. Ti mit szólnátok/csinálnátok az én (mint gyerekkori barát) helyében? Vagy mit gondoltok erről?

22L


2011. szept. 20. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismered a lányt személyesen? Ha nem, akkor ne ítéld el... nem mintha én kedvelném a drogosokat. De képzeld csak el, hogy milyen nyomás lehet rajtuk.

Másrészt börtönben volt. Szerintem nagyon sokan jönnek ott rá nagy igazságokra. Nem feltétlen rosszabbodott az állapota. Szerintem jót tett neki, ahogy elmondta a srác is.

2011. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van,korai lenne elítélni.Próbáltad már a drogot?Ennyi idő alatt,ha a sitten nem kapott drogot,akkor kitisztult teljesen.Érdemes lenne a lány környezetét is megvizsgálni,hogy megszűntek-e azok a tényezők,amik rávitték a drogozásra.Persze visszaszokni bármikor lehet,de akkor sem érdemes csak úgy elítélni.A srác pedig,ha ez kell neki,hát tegye.
2011. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ottesz ***** válasza:
Az emberek változnak, ha akarnak, ha nem...
2011. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

19:44: Ismerem személyesen is, hisz anno a sráccal egy középsuliba is jártam, így barátok is voltunk, a baráti körhöz tartozott így a barátnője is.

Azóta, hogy kijött a csaj a dutyiból nem találkoztam vele, de régen én mindig is kétszinűnek tartottam titokban, hisz tudtam a drog ügyleteiről. Kívülről visszahúzódó lánynak tűnt.

2011. szept. 20. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Érzek egy kis féltékenységet az írásodban. Nem lehet, hogy ez is közre játszik abban, hogy ilyen véleménnyel vagy a lányról?
2011. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lownoise ***** válasza:
100%

Tudod valószínüleg köztük ez az első szerelem lehetett,az pedig mindennél erősebb.

lehet hogy a sitt tényleg megváltoztatta.Ti mint jóbarátok ezt megbeszéltétek. kikérte a véleményed elmondta érveit és döntött. szerintem fogadd el a döntését , amiben bízzunk hogy jó. de ha mégsem akkor mint igaz barát ápold a lelkét.

2011. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én biztos nem jönnék vele össze megint. Amikor szakítottak és azon kesergett a csávó, hogy elvette a fiatalságát meg hazudott neki a drogozásról. Pfff..

Bár én annyi időt sem töltöttem volna vele, mint a srác, de azt, hogy dobjam az aktuális barátnőmet, mert a régi kijött a sittről. Hát elég furcsa....

2011. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!