Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok? (durva)

Figyelt kérdés
Sziasztok..szerintem teljesen lényegtelen hogy ki az a személy akiről írok..annyi legyen elég,hogy egy közeli ismerősöm.Ott kezdődik,hogy a csajszinak van 1 pasija akit tényleg nagyon szeret és a pasi is őt.Második hónapba már megcsalta 1×(a lány).Addig minden szép és jó volt..és a hetedik hónapba csókolózott 2 különböző férfival.Nyolcadik-kilencedik hónapba már legalább 7 különböző férfival csókolózott plusz a tapik meg a simi persze..Jött a tizedik hónap és a lány a barátjának az 1ik csoportárával összejött és vele csalja(akivel a párja koliba 1 szobába lakik mellesleg).Én beszéltem a lánnyal és azt mondta,hogy szereti a párját,tényleg oda van érte ,én is látom.És tudja nagyon jól azt is,hogy a barátja nem csalta még meg sohasem,mer szereti.Vajon miért csinálja ezt a lány? Mit gondoltok? ha szereti... :S
2011. szept. 27. 14:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*csoporttársával ,bocsánat.
2011. szept. 27. 14:32
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy ordas qrva azért.
2011. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamit nem kap meg otthon, amit más pasiknál keres.
2011. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Egyet értek a második kommentezővel! Szerintem az lehet a dologban, hogy a csaj extrémebb dolgokra vágyik, mint amit a barátja meg tud adni (akár csoport szex, vagy netán más extrémebb dolgok).. Szerintem NAGGYON sürgősen hagyja ott a fiú, ha nem akar még több csalódást, vagy ha nem tudja, mondd el neki, mert ennek csak rosszabb vége lehet!
2011. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Réti bubuzér ***** válasza:
27%

Az első válasz

jól megfogta lényegét

a női nemnek

2011. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legszarabb haiku ever.
2011. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok.Én spec. azon is elgondolkoztam,hogy túl jó a lány.Hogy őszinték legyünk a lány tényleg gyönyörű csajszi,még én is irigye vagyok picit.A fiú meg átlag alatti...De tudom ez sem nyomós indok ennyi megcsaláshoz.
2011. szept. 27. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem magamnak a jó nők nevében. Egyszerűen nimfomán.
2011. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"akit tényleg nagyon szeret"

Na ez nem igaz! :S

A lány egy b*dös k*rva.

2011. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lollita válasza:
100%
max azt szeretheti benne h a pasi egy papucs es odavan erte, elvezi a rajongast. ahogy irtad a csaj nagyon szep a pasi meg atlagon aluli vagyis csunya... a csaj biztos feltunesi vizsketegsegben szenved, imadja ha midnenki a p*csajat nyalja meg bokolgat neki es az hogy valaki fulig szerelmes bele es meg a felrelepeseit is elturi, hat az mar az egoja felstuffolasanak a netovabbja. igy a csaj azt hiszi mindent megtehet o a legjobb... bekepzelt k*rva. visszakapja majd az elettol:)
2011. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!