Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szégyelli, vagy mi?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy fiú, akivel mindig együtt megyünk hazafelé, sokat dumálunk, amúgy osztálytársam. Szinte olyan, mintha járnánk, bírjuk egymást. Viszont olyan gyerekesek az osztálytársaim (9.-es vagyok), hogy röhögnek a fiún, hogy van barátnője, komolyan, mint az óvodában, ő meg nem szól vissza semmit, pedig amúgy menő gyerek. Iskolában e miatt nem is szívesen mutatkozik velem, de mondom, haza mindig együtt megyünk, az ebédlőben is mindig oda ül, ahol én vagyok...
2011. szept. 21. 16:45
 1/9 Minii Vikii ***** válasza:
Hát ez elég nehéz eset. Ezen az oldalon többféle választ fogsz kapni. Bármit is írnak szerintem a fiútól, hogy mi a helyzet.
2011. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudunk segíteni neked.
2011. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen nehéz a helyzetem? :D Azért köszi, ha megpróbáltok...
2011. szept. 21. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább nem tudjuk, hogy ki milyen viszonyban van a másikkal és hogy gondolkodik. Élőben kellene velük találkozni, látni a viselkedésüket.
2011. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és meg tudjátok próbálni beleélni magatokat?
2011. szept. 21. 17:34
 6/9 Minii Vikii ***** válasza:

figyelj, akárhogy is próbáljuk beleélni magunkat az nem ugyan az. Ezt tényleg neked kell megbeszélned a fiúval. Ne halogasd, csak bátran! :)

14L. 9.osztályos tanuló

2011. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés :))
2011. szept. 23. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:

áhh nem kell ezen olyan sokat gondolkozni szerintem....

szégyelli? igen, minden bizonnyal. haverjai biztos azon röhögnek hogy olyan kemény srácnak tartják őt, hogy már furcsállják hogy sok idejét arra "pazarolja", hogy neked csapja a szelet. de még mindig ott tart hogy nem is jár senkivel csak különösen veled foglalkozik (gondolom jön hozzád minden szünetben) mi lenne ha nem minden nap hazakísérne hanem együtt lennétek délután, már nem olyan gáz a helyzet akkor, esetleg járni is akar majd veled ha látja hogy sikere van. egy 9-esnél ezt készpénznek veheted ha így próbálkozik.

2011. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
végre egy igazán kézzelfogható válasz, köszönöm! :))
2011. szept. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!