Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Már ez volt a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Már ez volt a 2. eset hogy a volt barátnője nevén hívott. Azt mondta, hogy szégyelli is, mert nem érez már iránta semmit, meg hogy nem tudja miért van, de én nemtudom mit higyjek. Több mint fél éve együtt vagyunk, és sz*rul esik.

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a kutyát is ha beszivatod rajtamarad állítólag
2010. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Hiába tagadja ezek szerint még valamit érez a volt csaja iránt vagy ha esetleg még találkozik vele vagy akármi akkor utána ez jön a számára.
2010. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna,hogy több mint fél éve együtt vagytok,akkor azt írtam volna,hogy normális.Fél év alatt megjegyezhette volna.
2010. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
teljesen normális simán eltévesztette mert régen annyit mondta azt, ne akadékoskodjál ..
2010. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem nem normális fél év azért már idö ideje az exet számüzni
2010. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg normális. Én fél éve vagyok a jelenlegi párommal, és az előzővel 3 évet éltem együtt, aki az első szerelmem volt. Az ég világon semmit nem érzek már iránta, talán egy kis undort, de mágis előfordul, hogy hirtelen az ő neve szalad a számra. Szerencsére még nem mondtam ki, mert időben kapcsoltam, de majdnem... Szóval ne parázz ilyen dolgokon, tuti, hogy csak véletlen.
2010. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 retek2 válasza:

szerintem is teljesen normalis dolog. en fel ev alatt tobbszor is az ex neven szolitottam. mondjuk hasonlitott is a ket nev.. :) nem akkora gaz. szerintem. bar a csajok mashogy fogjak fel ezeket a dolgokat.

23/f

2010. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy miért. Lehet, hogy tényleg azért van mert ők is sokáig együtt voltak. Mert ő is azt mondja nekem, hogy már csak "undort" érez iránta, egyáltalán nem szereti. Csak ha iszik, mégis mindig róla beszél. :/ pl múltkor is. Elmentünk egy szórakozóhelyre, találkozott ismerőseivel, és róla beszéltek. Én meg ott ültem mellette, és ő meg az én kezemet fogta.. Kicsit hülyén éreztem magam. De, ezt még megértettem. De, hogy még amikor mentünk hazafele, akkor is erről beszélt.. Kicsit már idegbajos lettem. Nem mond soha, semmi olyat, amivel azt sugallná, hogy még érezne iránta valamit, de nekem akkor se esik valami jól...
2010. nov. 29. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy mondogassa magában a nevedet, ha eszébe jutsz! Én ezt csináltam, mikor a volt barátnőmet néha majdnem úgy hívtam, mint akivel több, mint négy évet voltam együtt. De egyszer se csúszott ki a számon, lehet, hogy a barátod nem ennyire óvatos, én nagyon megfontoltan és keveset beszélek általában.
2010. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MarieAntoinette ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt az elején. A haverjai folyton a volt barátnőjéről kérdezgették, és mivel baromi rendesek voltak, ezért minden alkalommal megjegyezték nekem, hogy tudod... ő volt az élete szerelme... hát iszonyat jól tud esni az embernek... jeleztem a páromnak, hogy mi volna, ha kerülnénk ezt a témát az én jelenlétemben, nem igaz, hogy nincs más közös témájuk... az volt a reakciója, hogy nem az ő hibája, mondjam meg én nekik, ha ennyire zavar. De hát nektek pasik ez nem jelent semmit, csak mi fújjuk fel az egészet nyilván. Nem tudom, hogy nektek hogy esne a lány baráti társaságában azt hallani, hogy a barátnőtök mesélte például, hogy az előzőnek nagyobb volt... például.

Nálunk ő csak akkor említette, ha részeg volt, de akkor be nem állt a szája. Én megmondtam, hogy válasszon, vagy ő vagy én, mert én nem azért vagyok, hogy elemezzük az előző csaját.

Ha nem sokkal a szakításotok után jöttetek össze, akkor lehet, hogy megszokás. Mondjuk fél év után már illene átszokni...

2010. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!