Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két tűz között érzem magam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között érzem magam! Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés
A fiú a legjobb barátom a lány a legjobb barátnőm. Alakul köztük valami de a barátnőm kicsit messzebb lakik tőlünk. Bízik bennem és elmondta,hogy amíg nem lesz ténylegesen a barátom a párja addig ő találkozgat valakivel akivel eddig is elvoltak.Azt mondja amíg nincs komoly kapcsolat addig azt csinál amit akar. Viszont a srác már kész tényként kezeli,hogy ebből lesz valami és szerintem azt hiszi,hogy a barátnőm is hűségesen várja a találkozást.Igazat adok a barátnőmnek abban,hogy azt csinál amit akar mert még semmi nem biztos de a srácot meg sajnálom mert vakon abban hisz h minden rendben és várnak rá.Nem akarom elveszteni az egyikük bizalmát de azt sem akarom,hogy tévhitben éljen a másik. Mi lenne a helyes döntés? Ha elmondanám vagy ha nem?
2011. szept. 21. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj csak, találkoztak már egyáltalán valaha is? Egyébként objektíven nézve a lánynak van igaza, a fiú órája egy kicsit siet.
2011. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerik egymást,igen.
2011. szept. 21. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elmondanád, és lecsapnád a csaj kezéről a srácot!
2011. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szó sem lehet arról,hogy lecsapjam a kezéről!
2011. szept. 21. 17:05
 5/7 x) ***** válasza:
Én sajnos betegesen őszinte ember vagyok, el szoktam mondani az ilyeneket hiszen joga van tudni. De akkor sem szabad mások dolgába beleszólni, még akkor sem ha azzal hogy elmondta kicsit a te ügyed is lett. Szerintem vagy a barátnőddel beszéld meg ezt (mondván hogy el kellene mondania a fiúnak hogy egyenlőre még nem gondolja komolyan) vagy pedig a fiúnak elég csak annyit mondani hogy szerinted nem gondolja komolyan ezt a dolgot a barátnőd, a másik fiút nem kell neki elmondanod. :)
2011. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

te fas*zopó 2.válaszoló nem kell neki a pasi-.-

birom az iylen hülyéket xd

na de.a lényeg az.hogy.:D

a barátnődnek mondd el,hogy a pasi totál oda van érte,szegény srácot ne hülyítse már:))

2011. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányt próbálnám meggyőzni, és vagy hallgat rám, vagy nem.
2011. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!