Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan Izgassam fel a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Izgassam fel a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szó ,hogy pld , kettesben vagyunk űlűnk a padon , este a parkban ,vagy fentvagyok nálluk, nem az a célom ,hogy megdugjam , sem ujjazás csupán ,hogyan izgassam fel érintésekkel csokokkal ,tapizással stb.... Haggyátok ,hogy nyuljak be és ujazzam vagy punci simogatás mert még nem tartunk ott :)
2011. szept. 21. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Puszilgasd a nyakát, meg suttogj a fülébe.
2011. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megelőztek. Akár még a fülcimpáját is harapdálhatod egy kicsit. :D
2011. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy már csak 1 heted van hátra! (biztos izgatott lesz!)
2011. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ültök a padon, csókolóztok, elkezdet simogatni, először csak a karján, aztán szépen lassan a melleit is, ruhán keresztül. A nyakára is adhatsz puszikat, a száját is harapdálhatod, persze, csak óvatosan. Ha lenge felsőben van, akkor a pólóját egy kicsit elhúzod és a mellkasára is adhatsz puszit, majd a kezed egyre lejjebb és lejjebb vándorolhat, simogasd ott neki, nézz a szemébe, mondd, hogy szeretlek. Tuti elolvad...
2011. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17:51 vagyok.

Azt kihagytam, hogy a combjánál is simogathatod, belemarkolhatsz.

2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd h AIDS-es vagy! >.<
2011. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pl nálunk vagy szobában,lefekteted az ágyra és érzéki csókokkal,meg kedvességekkel,közbe pedig simogasd,meg megfoghatod a melleit. Ha gondolod haladhatsz is lejjebb óvatosan,nehogy elhúzza a kezed. A többit meg már a 17:51-es leírta;) Remélem segítettem:D
2011. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , ezt naggyából meg is csináltam szereti stb. engedett szép finoman egyre csak tobább.
2011. nov. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!