Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé magam alatt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé magam alatt vagyok a volt barátnőm miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok feladatom van jelenleg, de mindennap gondolok rá és szarul érzem magamat amiatt hogy elhagyott, annak ellenére, hogy kutyául viselkedett velem az utóbbi időben és sokszor taposott rajtam, nem éreztem, hogy szeretett volna önzetlenül ...
2011. szept. 21. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit sírsz utána , majd jön más ,fel a fejjel !
2011. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah 23/f voltam
2011. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a sok szép emlék de utálom is meg szeretem is meg keresem benne a hibákat meg ő kell nekem érzésem van pedig már sok lánnyal voltam életemben (27/F)
2011. szept. 21. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, könnyű ezt mondani, de sz@rd le! Nem érdemli meg, hogy miatta szenvedj.
2011. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted... velem ugyanez van, csak én minden egyes nap látom a leányzót...
2011. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, idővel jobb lesz, ez tényleg nem csak duma. Én is elveszítettem életem eddigi legnagyobb szerelmét 3 hónapja, mert kiderült, hogy ő SOHA nem volt belém szerelmes és az a kis vonzalom is elmúlt benne, amit érzett. Vicces, nem? Eleinte én is borzalmas állapotban voltam, hetekig görcsben volt a szívem meg a gyomrom, nem bírtam rendesen enni meg aludni, de már jobb. Most is hiányzik, de már kezd enyhülni az egész, lassan beletörődök. Pár hónap múlva már te is így leszel biztosan. Minden jót!


25 L

2011. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!