Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy látássérült 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy látássérült 18 éves srác vagyok. Mindent nagyon jól megcsinálok, sportolok, szóval eléggé nyitott vagyok a világra. Szerintetek hogy lehetne barátnőm, ti járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Amilyen undormányosan önzők, egoisták, és felszínesek a mai emberek, nehéz találni...
2011. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

igazából én nagyon toleráns vagyok az emberek felé.

úgyhogy engem az se zavarna, ha nem látnál semmi. ha szeretnélek összejönnék veled. és szívből szeretnélek :)

és hidd el lesz barátnőd, és valahol vár rád egy lány, akivel boldogok lesztek :)

L/19

2011. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent itt, hogy "látássérült"?
2011. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha én nő lennék, és mondjuk jófej lennél, összejönnék veled? miért? miért ne? én mindig szerettem segíteni az embereken, vagy jobban odafigyelni rájuk, legalább te nem ellenekeznél, és így jót okoznál nekem, és én is neked.
2011. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
De tényleg...kiírtad hogy látássérült vagy, de azt nem hogy mennyire és milyen okból.Erre azért kiváncsi vagyok mielőtt válaszolnék.
2011. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet barátnőd, bár lehetséges, hogy egy kicsit több kitartásra lesz szükséged, míg egy megértő, kedves lányt találsz a mai világban, de semmiképpen ne add fel, mert valahol rád is vár valaki. :)


Egyébként én járnék látássérült sráccal, ha megfogna a személyisége, és ha nem lenne már barátom. :)

2011. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát teljesen vak vagyok. Hát igen.. nem sok megértő lány van a mai világban, bizony nagyon keresgélni kell, de köszönöm a hozáállásotokat! Aki viszont többre is kíváncsi lenne, írja az üzie végére, hogy küldjek privát e-mailt, mert a barátkozás sem egy utolsó dolog számomra.
2011. jún. 23. 10:44
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Ezt én most nem értem...Ha egyszer teljesen vak vagy, akkor hogy tudtál ide kérdést kiírni, ráadásul még válaszolni is a mi kérdésünkre...Valaki segít neked?

14/L

2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nekem nem segít senki. Van a laptopomon egy képernyő olvasó program, és az nekem beszél, felolvas mindent, és így kommunikálok veletek.:)
2011. jún. 23. 11:14
 10/27 anonim ***** válasza:
brei írásos billentyűzeted van? :D
2011. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!