Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen grafikát, rajzot készítsek kedvesemnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Művész vagyok, a barátnőmnek szeretnék készíteni szülinapjára egy rajzocskát, kreatívabb képet grafittal, bal vagy jobb oldalára pedig egy kis szerelmes versikét írnék neki. Valaki ötletgyáros segítene esetleg, hogy mit is rajzoljak? Nem feltétlen a több óra hosszás árnyékolt, jó grafikai munka lenne a lényege, hanem egy lényegre törő, mondanivalós, esetleg humoros és egyben kreatív jól megalkotott képecske lenne a cél, amivel kifejezhetném érzelmeim, hogy mennyire is szeretem őt.

17/F (ő most lesz 17)

Előre is köszönöm a használható válaszokat!


2011. szept. 21. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Figyu szerintem nagyon fontos az ,h vedd figyelembe ,h mit szeret kedvel milyen is ő valójában....ezek 1 velegét összerakod lehet ,h egész jó is kisülhet belöle...

Amúgy nekem is a mindenem a rajz..bár 1 ideje nagyon rá áltam a toll rajzokra ...sokájig toltam én is grafittal..

2011. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Művész vagyok"

XDXDXD te max. egy kis beképzelt p.cs vagy ba.dki nem "Művész" !!!4!!!


Amíg innen akarod megtudni , hogy "álmaid asszonyának" mit is csinálj , addig még abban se vagyok biztos , hogy egyáltalán szereted !


Gondolkozz is néha és ne csak a saját téveszméid után menj !!!44!!!!


üdv.: Sanya

2011. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tisztelt Sanya!

Nem tudom ki vagy te itt - de nem is érdekel -, hogy megkérdőjelezd más írását. Bár nem tudom, hogy miért kéne neked bármit is bizonyítanom, mert azt se érdemelnéd meg egy ilyen hozzászólás után, hogy leköpjelek, mert nem felelsz meg az emberi viselkedés feltételeinek. Miután megnyitottad a referenciát menj és kérj édesanyádtól bocsánatot minden elkövetett bűnödért és kérd meg, hogy tanítson meg viselkedni, a saját érdekedben, nem hátsó szándékként írom. Végül a "referencia": [link]


Bármely felmerülő problémád legközelebb emberi hangnemben fejtsd ki, mert nem foglak méltatni arra, hogy válaszoljak. Megértésed köszönöm!

2011. szept. 21. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy portrét, de ne ilyen manga stilusba. :D


22F

2011. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 greeen ***** válasza:
Egyetértek azzal a hozzászólással,hogy abszolúte nem vagy művész.A Jó kézügyesség nem egyenlő a művésszel (mert hidd el abból sok van).Sőt nem jó kézügyességgel is lehet nálad valaki sokkal nagyobb festőművész vagy grafikus,mert a saját sokkal minimalistább stílusával is szignifikánsan jobban kifejez érzelmeket stb.Szóval az alázatosságot soha ne felejtsd el ebben a műfajban sem,hogy értsd egy Sport fórumban sem úgy kérdez valaki hogy sziasztok 16 éves testépítő sportoló vagyok mit gondoltok adnátok ötletet edzéshez? stb.Azt hiszem egy festőművész ismerősöm (akit én is művésznek tartok) úgy jutott el eddig a kijelentésig,hogy zsűríztette a munkáit jópár kiállításon,és később jópár saját kiállítást is megrendezett!Ma már nagyon komoly saját művészi stílusa van és érdekes lenne ha mástól kérdezné meg mit vagy sokkal inkább miként és hogyan is kéne festenie adjanak már tippet...
2011. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Erről most nem kezdenék el vitatkozni.

Nem azért nyitottam a topicot, hogy a művészet definíciójáról hablatyolgassak. Ráadásul annyira együgyű a társadalom (itt is látszik) a definíciók terén. Művész... szerinted csak az lehet művész, aki grafikában dolgozik, vagy csak az nevezheti magát művésznek, akinek kiállításai vannak? :D Mókás, de tényleg, jót mosolygok.

Azért, mert van egy barátod, aki festőművész nem azt jelenti, hogy te vagy a világ ura, mert körülbelül így állítottad be magad, Mr. Arrogancia.

Segítséget kértem, nem pedig offot.

2011. szept. 23. 19:56
 7/12 greeen ***** válasza:
Látod ezért nem lehet belőled soha művész mert semmi alázatosság nincs benned.Még azt se veszed észre nagy gőgösségedben,hogy az égvilágon semmilyen arrogáns megjegyzésem nem volt,de a kritikától máris elhasalsz és azonnal arrogánsnak nevezel!Igen légy boldog,művész vagy és valóban a te felfogásod szerint mindenki művész aki rajzolgat.ÉS ha felfognád azt,hogy amit írtam annak a lényege abszolúte nem az hogy azért lesz művész valaki mert kiállításokat szervez,hanem elfogadja a ténylegesen kompetens emberek tanácsát abból tanul és talán egyszer művészi szinten kifejezheti ill. visszatükrözheti a valóságot a saját művészi látásmódján átszűrve! De elnézést kérek művészúr:) rajzolj a barátnődnek egy kecskét két mangamacskával!
2011. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: Az a művész aki a művészet szeretetéért alkot, a valósághoz, legjobban illő ábrázolt képet, festményt, grafikát stb.

Kérdésre válaszolva:

Ha szépen rajzolsz, akkor esetleg egy olyan képet készíthetsz neki, ami téged és őt ábrázol, és ezt esetleg egy szívbe bele. Ha ezt szépen kidolgozva elkészíted, akkor csodálatos lehet. :)

2011. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Greeen, nagyszerűen leírtad az önmagad. Bennem aztán semmilyen negatív érzelmet nem keltett a hozzászólásod. Ellenben a te írásodon már tükröződik némi.
2011. szept. 23. 20:11
 10/12 greeen ***** válasza:
te tényleg művész vagy de olyan értelemben hogy művészien ellentmondásosak a hozzászólásaid azzal szemben amit gondolsz!:)
2011. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!