Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedvesemnek 30. szülinapjára...

Kedvesemnek 30. szülinapjára egy robogót szeretnék venni. Nő vagyok, és semmit nem értek hozzá. Segítséget kérnék, hogy milyen fajtát érdemes venni?

Figyelt kérdés
A kedvesem 100 kiló, így az én elképzelésemben biztos nem egy vékony kerekű van, de ezen kívül nem tudom melyik mit tud, miben különböznek...?!
2011. jan. 15. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj el egy kimondott motorboltba ahol értenek hozzá. a honda és yamaha robogók nagyon jók szerintem. de mindeképp nagytestű robogót vegyél neki
2011. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
eloszor is mien jogsija van??
2011. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jobb ha megbeszéled vele. ez nem kis kiadás, motorba sokfajta van, és lehet amit te vennél az nem tetszene neki. a boltba meg ha látják hogy nem értesz hozzá rögtön a drágábbat fogják rád sózni.
2011. jan. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy mennyit szánsz rá.

Én az 50-es 2 ütemű robogókat ajánlom mert nem kell vinni műszakira, nem kell utána adót fizetni.

Max 70-80al megy. Ha van a párodnak jogosítványa nagymotorral akkor egy 125-ös négyütemű is jó, főleg hogy annyit fogyaszt mint az 50-es 2 ütemű, de valamennyivel gyorsabb és személyt is lehet rajta szállítani ha úgy van levizsgáztatva.


A 2 ütemű 50-esek újonnan 600.000ft-ba kerülnek, kínai márka van már 250ért is de azok nem tól jók.

Használtan érdemes venni mert úgy 100-150ezerért lehet kapni 10 év körülit és ez lényegesebb kedvező ár a korához képest mint a 600.000ft.


125-ös robogóból alig van olyan amin rendszám van, ha még is találnál akkor 250.000ft körül van egy normálisabb nem kínai 10 év körüli.


Ha eldöntötted hogy nagyjából milyet szeretnél venni akkor kérj meg egy férfi ismerősödet hogy segítsen kicsit mert könnyen át tudnak vágni a motorral.

2011. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Uh, valamiért én azt hittem olcsóbbak. Max. 100-150.000-et tudok rá szánni és B-s jogsija van, nincs külön motorra. Rendben, mindenképp kérek majd akkor férfi segítséget. Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 17. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Irigylem a barátodat, nem a robogó miatt, hanem mert ennyire igyekszel a kedvében járni. Biztos szereted. De ha így van, inkább az autójához vegyél valamit, mert a robogó veszélyes, ha gyakorlatlan a leendő vezetője.
2011. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem gyakorlatlan, volt már neki, csak ellopták. Azóta is mondogatja, hogy jó lenne, mert fele idő alatt beérne a munkahelyére, mint kocsival. Csak mindig másra kellett a pénz....
2011. jan. 18. 12:43
 8/11 anonim válasza:
Szia vettél a párodnak végülis robogót vagy még nincs szülinapja ?
2011. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, még van pár hónapom, de mivel ez elég nagy "projekt" lesz nekem, így elkezdtem az érdeklődést. Mindenképp venni fogok neki valamilyet, mert tudom hogy ennek nagyon fog örülni.
2011. febr. 2. 16:35
 10/11 anonim válasza:
bp-i vagy ?
2011. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!