Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes? :O 14/L

Figyelt kérdés
A barátommal már rég óta vagyunk együtt és ezért lefeküdtünk.Igaz,így nagyon korai 14 évesen de megbízom benne mert szinte első szerelem és nagyon vigyáz is rám és szeret ő is:) nah de arról van szó hogy még fiatal vagyok és annyira nem tapasztalt és igaz védekezünk de vannak kétségeim. A batátommal mikor szeretkezünk akkor elöször egy fél percig gumi nélkül csináljuk és utánna felveszi a gumit és úgy ..mert szerintem az elején még nem lehetek terhes mert nincs még semmi előváladék sem szerintem...de miután elment a barátom(gumiban) és utánna amikor 2. alkalommal is el megy ismét gumiban akkor utánna már nem szokott el menni de utánna mindig meg törli hogy le legyen olyan és utánna már gumi nélkül csináljuk....így lehetek terhes?? mert általában sőt mindig csak 2 szer megy el töbször nem..és gondolkoztam rajta hogy fogamzásgátló tablettátt szedjek de kissé bajos lenne mert a háziorvoshoz félek el menni mert ő ismeri az egész családunkat ..és nőgyógyásznál meg még soha nem voltam aki feliratna meg ég attól félek ...mert halottam dolgokat a tablettáról hogy pl: meg változik a mensruációm... pl kihagy, máskor jön meg, vagy csak maszatol éppen hogy és sokáig el nyúlik...///////szóval a tanácsotokat szeretném kérni hogy mit ne csináljak inkább :) köszönöm elölre is:)
2011. szept. 21. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
simán számíthatsz terhességre, ez minden, csak nem védekezés! Csak gumiban rakhatná be a párod, ha számítanál neki. Tudod, hogy mennyit árt egy ennyire fiatal szervezetnek egy abortusz? Akkor pedig majd nem csak a nőgyógyász előtt kell megjelenned, hanem egy bizottság előtt is és a védőnő előtt is. Végig védekezni kell!
2011. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnálattal közlöm, de amikor gumi nélkül van benned a barátod, akkor bármikor könnyen lehetsz terhes, függetlenül attól, hogy elmegy-e vagy sem. Ha ti ezt így szeretnétek folytatni, akkor pharmatex vagy más spermicid gélt vagy tablettát ajánlok kiegészítésképpen, de a gumit ne hagyjátok el.

Ha a gumit teljesen el akarjátok hagyni, akkor fogamzásgátló tabletta (de nem ajánlanám, mert fiatal vagy még, könnyebben kihagysz egy szemet és akkor ott a baj rögtön) vagy hüvelygyűrű vagy valami.

De legjobb lenne ha ezt nőgyógyásszal beszélnéd meg.

Egyébként ha nem akarsz spermicid cuccot meg foggátló tabit, akkor ha nem akarsz terhes lenni, akkor legyen a barátodon a gumi az EGÉSZ aktus során, tehát ne legyen benned gumi nélkül.

2011. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 körömlakk ***** válasza:
Elég rosszul értesültél arrol hogy a fogamzásgátloval csak a baj van menstruácio esetén!Épp ellenkezöleg!az hozza helyre általában mindig pontosan fog megjönni,nem fáj a hasad stb...Feltétlen nögyogyésszal beszéljél ő tudni fogja mi a legjobb megoldás!Valahol már női nögyogyászok is vannak ha félsz egy férfitöl!
2011. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat:) amúgy beszéltem az eggyik ismerősünkell akivel jba vagyos és fel írat nekem tablettát az ő nőgyógyászánál de ez kb mennyibe kerül?:)
2011. szept. 21. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Az hogy megtörli szerinted mennyire garantálja hogy egy darab mikroszkopikus méretű spermium sem maradt rajta?Ha gumi nélkül csinálja főleg ha utána,mindenképpen nagy rizikó.Vázolom:pl megtörli de pont még a húgycsőben talán egészen a végén maradt akár 1 db spermium(természetesen inkább több,de tegyük fel,hogy csak egy,bár ez szinte lehetetlen) az még utána szépen kiúszik és bumm,terhes vagy.

Nézd meg teszten aztán ha + akkor menj el a szomszéd városba gyógyászhoz!

2011. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hallottál már az előváladékról? Ezek szerint nem. Ejakuláció előtt gyakran a fiú sem veszi észre, de már élő spermiumokat tartalmaz.

Meg kell tanulni az óvszer helyes(!) használatát is, mert nem mindegy hogyan húzza fel. Érdemes elolvasni az óvszerek mellékelt tájékoztatóját is...


Ebben a korban a legjobb védekezés az óvszeres. De még mielőtt hozzád érne a péniszével, fel kell húznia az óvszert - pont az előváladék miatt!

2011. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen tabletta? Hova fajul ez a világ... Luxus a gumi? Helyette egy még nem kifejlődött szervezetbe hozzunk létre mesterséges menstruációt. Húzzuk el annak használatát kb 10 évig és mire gyereket szeretnénk és felhagyunk a szedéssel hát nem jön a menszesz :O Így jártál... 14 évesen miét kell és ha már kell miért nem lehet normális óvszerhasználattal szexuális életet élni?
2011. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Nem akarlak csesztetni de itt tényleg csak nagyjából negatívumokat fogsz hallani... 14 évesen korai még a szexuális élet pláne a fogamzásgátló. Ha nem vagy képes más véleményét elfogadni akkor feleslegesen tetted fel a kérdést. Várhattad volna hogy ez lesz. Akkor kezdj szexuális életbe ha legalább az alapokkal tisztában vagy. Gumi nélkül nem teszünk pélót a nunusba. Fogamzásgátló meg még korai 18 év alatt, nem fejlődött ki a szervezeted rendesen... De ezek csak jó tanácsok. Lehet őket megfogadni és lehet elzülleni... :)

Puszi

2011. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Khm. Igazuk van...

Ennek ellenére:


A nőgyógyász által felírt tabletta NEM NEKED VALÓ LESZ, hiszen nem neked írta fel, látatlanban az nem megy. Többféle tabi van, mindenkinek olyat írnak fel, ami neki megfelelő. Az ismerősödnek felírt az lehet, hogy neked nem jó, meghízhatsz tőle, széjjel szedheti a menzeszed, görcsöket okozhat. Satöbbi. Hormonzavarokat is akár. NE szedj be olyan tabit, amit ásnak írtak fel.


Továbbá:

Csinálj tesztet, gyógyszertárban megkaphatod... Mert már így is lehetséges, hogy babát vársz. Többet, amíg NEM SZEDSZ NEKED VALÓ tablettát, az aktus alatt a párod ne hatoljon beléd GUMI NÉLKÜL. Sokan leírták már, nem véletlenül. Ez fontos. Nagyon nagy az esélye a terhességnek akár az aktus elején "lekövetett" fél perces gumi nélküli behatoláskor is.


Továbbá...:

Beszélj anyáddal. Sz mi só, nyers, de igaz: Ha elég nagylány vagy szexelni, a képed is legyen elég nagy a nődokihoz, és anyád szemébe nézni, ha még nem tudja. (Ha tudja, üdvözletem küldöm, hogy nem segített neked ő, és nem vitt el dokihoz.)


Végül:

A párod rohadt nagy kretén. Fiú létére lehetne annyi esze, hogy a saját testét ismeri, mikor és hol vannak spermiumok... Ezt mellesleg neked is kéne tudnod. Remélem segítettem.

Nem b.sztatni akartalak, fontos dolgokat írtam le.

Jóéjt.

2011. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy felelőtlenség 14 évesen már szexelni de akkor is lehetne normálisan beszélni.és köszi az utcsó 2 válaszoló nak is:)
2011. szept. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!