Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek terhes ha spermás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha spermás volt a párom kukija?

Figyelt kérdés
A párommal vasárnap úgy szexeltünk,hogy kielégítettem orálisan aztán kézzel.Nem lett megtörölve vagy lemosva és én meg beleültem neki úgy.Annyira nem volt neki olyan de azért volt még rajta.Lehetek úgy terhes?Kell aggódnom?
2011. júl. 5. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ne haragudj, de ezen röhögnöm kell. :D:D:D:D:D

Legközelebb töröld le! Csak 1 mp. :D:D:D:D:D:D

2011. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hűha.. gumi nem volt rajtatok? gondolom nem, mivel azt sem tudjátok mi az, 14-15 éves létetekre :)


Igen, lehetsz terhes ha neki volt a farkán és nagyon nincs szerencséd

2011. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igazából én bízom benne, hogy nem vagy az, mert ha ezt a tudományt tovább örökíted, abból nagy baj lehet...

amúgy lehetsz, simán

2011. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ittunk.Előfordul mindenkivel.Figyelmetlen voltam.Nem kell rögtön le szólni a másikat
2011. júl. 5. 23:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
belement a nunidba a barátod kukijáról a g*ci? hány éves vagy? 10?
2011. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező inni. Gondolom nem tölcsérrel töltötte beléd a piát... Ha véletlenül 9 hónap múlva ordít a baba a karjaidban, mert gőzöd nincs a gyereknevelésről, akkor fogd a piára. Az ilyeneket agyhelyen verném egy lapáttal, hogy tisztuljon az emberiség génkészlete...
2011. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, a következő 9 hónapban ne nagyon igyál...

Gondolom azt már leszűrted a válaszokból, hogy igen, lehetsz terhes. És már a 72 óráshoz is késő lesz holnap.

2011. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes!!! De azért köszi a hülye válaszokat. :D
2011. júl. 16. 16:40
 9/11 anonim ***** válasza:
pár nap alatt még nem tudhatod biztosan...:D
2011. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem vagyok az!Voltam dokinál csináltam 3 tesztet. :D
2011. júl. 22. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!