Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így? Ez nem...

Miért érzek így? Ez nem normális ugye? Miért van bűntudatom, és mikor múlik el?

Figyelt kérdés

3napja szakítottam a barátommal, 10hónapig voltunk együtt, kisebb-nagyobb megszakításokkal.

Igaziból nem érzem magam szerelmesnek, és nem érzem azt hogy igen menne vele a dolog. Szóval szakítottam vele.

És a srác osztálytársaimmal nagyon jól elvagyok, hülyülünk 1-2 nem szerintem tetszem is, de nem flörtölök senkivel, ezek csak ilyen baráti piszkálódások, olykor ölelések stb.

Van egy srác akivel kicsit szorosabb a kapcsolatom:) birom nagyon meg picit jóképű is, és msnen is minden este beszélünk órákat:)Meg amikor nincsen suliba akkor hiányolom:) Pl. ma sem jött be, tök rossz volt:S


De a lényeg, hogy ugyebár mióta szakítottam barátommal, azóta nem beszélünk egymással, vagyis ő akarta tartani velem a kapcsolatot, de én mondtam hogy nincs értelme.

Szóval kicsit bűntudatom van hogy én elhülyülök a srácokkal, ő meg szenvedhet miattam:S

Pl az egyik osztálytársam (fiú) meghívott szombaton a szülinapi partijára, és el is megyek. De emiatt is bűntudatot érzek:(

És ez a srác (persze őis csak haver) ma kb 6x adott elköszönő puszit, mert poénkodtunk:D És mindig kért puszit:D De ugy érzem mintha a barátom emlékét megcsalnám. Értitek?:S

Ja 18vagyok, a volt pasim 20


2010. szept. 22. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
meg a volt pasim huga folyton irogatja msnen hogy szenved a bátyja meg szomorú meg ilyenek:S:O
2010. szept. 22. 11:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy szenved, de majd talál mást.

Az ilyen tiniszerelmek jönnek-mennek, és ahogy látom, te se nagyon tudsz megmaradni egy párkapcsolatban. Ehhez még érned kell néhány évet, nagyon komolytalannak tűnsz 18 éves létedre.

2010. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj hogy"komolytalannak tűnsz" 18 éves létedre.Ráérsz mély komolykodni ha idősebb leszel! :)

Egyébként a lelkiismeret furdalás tök normális,de ne aggódj el fog múlni.Menj csak bulizni és érezd jól magad!:)

2010. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírtad a lényeget, nem vagy szerelmes, akkor nincs mirről beszélni, a lehető legkorrektebben léptél! - elküldted, nem hitegeted, ez helyes! - érezd csak jól magad, ilyen a fiatalkor, hidd el ő sem fog sokáig utánad keseregni!
2010. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is. Már nem lehetett bírni a kapcsolatot, egyszerűen nem szerettem, untam sőt idegesített is. Már az elejétől tudtam hogy nem illünk egymáshoz de annyira erőltette a dolgot hogy beadtam a derekamat. Végül egy évig és egy hónapig nyúztuk egymást de ez az egy év borzalmas volt. Sulit váltottam és bizony a sok jóarc fiú közül kitűnt egy aki nagyon vonzott. Jókat hülyültünk, beszélgettünk és baromi jól is nézett ki. Eközben mart a lelkiismeret mert az exem írogatta hogy megakar halni, hogy imád és velem akar lenni. Tudom hogy gyerekes, de titokban találkozgattam evvel az osztálytársammal. Minden megváltozott amikor megcsókolt a házunk előtt, a soha nem ismert boldogságot éreztem. Órákhosszat beszélgettünk előtte msnen, egyikőnk sem mondta ki de éreztük mi azt az érzelmi szikrát. Szóval én titkoltam az exem elől, 1 hétig sírt a szája azután talált ő is magának valami csajt. Ilyen hosszú idő után van némi kötelék de hamar meglehet szokni. Azután már nem titkoltam rákérdezett van e valakim és megmondtam hogy van és azt mondta oké. Szóval én 1 éve vagyok már együtt az osztálytársammal, és még mindig úgy érzek iránta mint az elején míg amaz kapcsolatban 2 hónap után kihűltek az érzelmek. Úgy tudom az exemnek is van valami barátnője több mint fél éve. Ő akarta velem tartani a kapcsolatot tehát nem töröltem le msnről, viszont sosem beszéltünk aztán. Azután letöröltük egymást. Úgyhogy nyugodtan élvezd az életed ezek a szerelmek gyorsan elmúlnak ki lehet őket heverni!

17/L

2010. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy ő szenved, te korrekt voltál vele, bár mondjuk lehet előbb dobnod kellett volna, ha semmit nem éreztél igazából, d emindegy. Megoldottad normálisan így is és ne legyen bűntudatod, hogy másokkal ismerkedsz, exednek már nem tartozol semmivel, éled tovább az életed. Nem jött össze vele igazán, megpróbáltad azért, nem ment, keresel mást, történet vége. Ismerkedj bulizz nyugodtan, neked lényegében nincs semmi nagy fájdalmad ezek szerint amit ki kéne heverned. Tudja az exed is akkor, hogy felőled nem volt komolyabb érzelem, ergó mit búslakodj otthon magadban. Ő meg legyen lassan férfi és tegye túl magát a dolgon, senki összetört szívéért nem áll meg a világ.
2010. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!