Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok ilyeneket?

Figyelt kérdés

barátomnak ma lesz a szülinapra és táncolnék neki :D

csak az a baj h nem találok zenét. azaz vt 2 de azokat meg megtalálta a könyvjelzők között :(

vmi ilyen kéne mint ez:


http://www.youtube.com/watch?v=wI3k0kAm_Co&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ga2jwuZCzQY&feature=related


olyan aminek így a szövegéből is egyértelműen lejön h azt csinál velem amit akar mert ő kicsit lassú felfogású. ja és csaj énekel benne mert a pasikat utálja :D


kapcsolódó videókat s remixeket néztem de egyik se elég jó


segítsetek légysziiiii. emiatt már beszereztem egy jó felsőt meg egy full bevágó latexnacit :D ne menjen már kárba :D

18/l


2011. szept. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem néztem meg, szóval nekem még táncolhatsz. :DD
2011. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hahaha na mutasson már vki :D
2011. szept. 22. 16:04
 3/5 Dottorre ***** válasza:

Mi lenne, ha közölnéd a pasiddal, hogy azt csinál veled, amit akar...? Vagy szedj netről küldj neki képeket arról, hogy mire gondolsz, amikor azt mondod, hogy azt csinál veled, amit akar.... ily egyszerű az élet... nálunk ez bevált :P

25F

2011. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez mindkettőnket idegesít ;D
2011. szept. 22. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!