Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mutatnátok olyan idézetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok olyan idézetet, amiben az áll, h én nagyon szeretem, de ö nem mutatja ki mit érez? És nem érzem, h fontos lennék neki! Na értitek

Figyelt kérdés
bármi hasonló idézetet szivesen fogadom,köszi! 21/f
2011. okt. 27. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Írjak neked gyorsan egy verset róla, körülbelül 20 perc alatt írok egy mély érzelmekkel teli 2x 4 sorost, nah pillanat! :D
2011. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaahh , mennyire legyen egyértelmű??? Legyen teli metafórákkal , vagy egyértelműen legyen leírva a szerelem, az "én" és az "ő" ?
2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nem mutatja,vagy nem szeret!?

2011. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Régóta szerelem mardossa már szívemet

Nem tudom mit tegyek, csak várok, csak figyelek.

Figyelem őt, de nem tudom mit érez,

Az érzés kínoz, gyönge szívem elvérez.


Nem kérek mást, csak egy apró jelet.

Mi nekem egy új életet jelent!

Csak egy apró jel, egy apró érzelem,

Mert szerelmem feléd, örökké végtelen!


Nah jó lesz? :D

2011. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj azoknak akik nem értik meg egymást. Legyen egy kapcsolat tiszta mint derült égbolt. Minek ez a sok "ezt gondol, de ott tapogat, őrá gondolok, de amarra nézek"? Kinek jön ez be, most őszintén?
2011. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Én nagyon szeretem, de ö nem mutatja ki mit érez? És nem érzem, h fontos lennék neki! "


/a kérdező/

2011. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

20:55


Ez nagyon jó lett, köszönöm szépen!:)


Amugy szeretni szeret, csak nem mutatja ki, mindig én hívom én keresem satöbbi :) Szeretni biztos szeret mert tudnám ha nem, köszi amugy a Verset!:)

2011. okt. 28. 18:41
 8/9 A kérdező kommentje:

20:55


Ha ráérsz és van kedved írhatnál még ilyeneket, nagyon jó lett gratula :)

pl olyasmit , hogy legyen olyan mint régen mert én tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni...


előre is köszi szépen, hálám örökké üldözni fog ;-)

2011. okt. 28. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincsmit igazán, írj majd privátot, és akkor küldök levélben ha kell, nálam tényleg csak 10 perc egy ilyet összehozni :D

(vagy nem megy, és akkor csak később állok neki) :D

2011. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!