Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (lányok) hogy közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(lányok) hogy közeledjek hozzátok hogy ne barátként kategorizáljatok be vagy ne legyek túl rámenős hogy vagy mit tegyek és mit ne mert az idáig szeretett lányok mind csak barátként tettek be! Mit tegyek akkor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem barátként közeledsz és barátnak könyvelnek el, akkor elég logikus, hogy az ellenkezőjét kell tedd. Közeledj barátként és másként fognak rád tekinteni.
2011. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de én úgy kérdem hogy mit kéne jól csináljak hogy nagyobb esélyjel induljak a kiválasztott lányhoz és ne csak a barátot lássa bennem?
2011. szept. 22. 17:26
 3/13 Toddizdasuperman válasza:
Talán hívd el valaholva...
2011. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és ha nem jövök be neki arcra?
2011. szept. 22. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a nyerő, ha barátként indít a srác. Jeleket adhat, kacérkodás az elején is belefér, de ne legyen annyira egyértelmű a szándék, mert úgy az izgalmas. :) Aztán pár talival később leránthatja a leplet.
2011. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
aha :)
2011. szept. 22. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondtam én.
2011. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával küzdök, sajnos...
2011. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csúnyább vagyok úgyhogy más esélyem nincs is, minthogy az elején egyértelműsítsem a puszta baráti szándékomat(nem így kimondva, de a hozzáállásommal és reakcióimmal) és aztán a lánytól várom a jeleket, hogy hátha megtetszettem neki a jellememmel.
2011. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Beviz Elek ***** válasza:
48%

ne legyetek már ekkora gyíkok. az idősebb nőknél már talán lenne értelme egy ilyen kérdésnek, ezért is nem próbálkozok anyámnál. berakott a 'fiam' kategóriába XD

na szóval komolyra fordítva a szót. a fiatal csajoknál ez úgy megy, hogy bejön a srác, akkor járhatunk. ha nem, akkor nem. az, hogy barátként néz rád, annyit jelent, hogy: bocsi, de nem kellesz (nem jösz be, más tetszik, nem izgi ha nem kell küzdeni érted, belsőleg egy 0 vagy, stb)


2 lehetőség van. vagy akar tőled valamit, mert beindítottad a fantáziáját, vagy nem. olyan nincs, hogy barátként néz rád és ezért nem. ez egy tök jó bevállt szöveg, amivel a lehetĺő legkevésbé bánt meg, de a lényege, hogy kevés vagy neki

2011. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!