Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (lányok) hogy közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(lányok) hogy közeledjek hozzátok hogy ne barátként kategorizáljatok be vagy ne legyek túl rámenős hogy vagy mit tegyek és mit ne mert az idáig szeretett lányok mind csak barátként tettek be! Mit tegyek akkor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egész nap a gameket toltátok volna akkor nem lennétek ilyen gyámoltalanok a csajoknál.

Én is így jártam igaz én nem mindig játszottam és jártam emberek közé is csak félénk voltam aztán már nem érdkelt, hogy tetszem-e valakinek vagy nem és jééé be is csajoztam.

Ha otthon ülsz és a hülye wow-ot vagy a cs-t nyomod esetleg a faszbúkot bújod soha nem lesz csajod.

2011. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hét közben csak d.u -án facezek nappal súli hétvége v a haverok vagy a jól megérdemelt pihit csinálom ha csak nincs házi múnka
2011. szept. 25. 19:01
 13/13 Beviz Elek ***** válasza:
14%

18:36 vagyok. azt hozzátenném, hogy baleset miatt kitört a 2 első fogam. érdekes módon 19 éves koromig mindenki berakott a barátok közé és úgy is maradtam. 19 évesen megcsináltattam, azóta 6 szexpartner, 2 hosszabb kapcsolat + sok csajozás amiben csak addig mentem amíg izgi volt. MEGFŰZNI

persze azóta is volt aki elutasított, és maradjunk inkább barátok, de már elég ritka


SZÓVAL KAMU A BARÁTOS DUMA

2011. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!