Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok az ilyen "hűségt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok az ilyen "hűségteszteknek"?

Figyelt kérdés
A barátom haverja felhívott és randit kért ismeretlenül. Persze visszautasítottam, pedig elég nyomulós volt, de nem pofátlan. Utólag derült ki, hogy a barátom haverja és tudott is az egészről.
2011. szept. 23. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég gyerekes dolog
2011. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha már csinálja valaki,tegye azt okosan.
2011. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Hát...kidobnám mint az idegen hajléktalant a fürdőkádamból, tesztelgesse a jó kurwa anyját. :)
2011. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Elég amatőr, sőt, inkább undorító.

Ha ennyire nem bízik meg benned, az már nagyon nagy gond.

2011. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük. Nem vagyok rá mérges, de akkor is szarul esik. Azt mondta, munkatársa volt és ő hozta fel, mi lenne, ha felhívna. Ő belement, ezek szerint kíváncsi és féltékeny. A számomat tudja a srác, mert volt, hogy az ő telefonjáról hívott fel engem a párom.
2011. szept. 23. 17:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleg nyomorek teszt. Ebbol csak az derul ki hogy nem randizol vadidegennel akit meg latasbol sem ismersz. Ha az en baratom csinalna ilyet, azt gondolnam hogy egy idiota, es megkernem hogy a sajat erdekeben, ha nincs egy ertelmes otlete, kerjen tanacsot egy nala okosabbtol. Ez nagyon ratyi volt ne haragudj. Gaz a pasid. Hany eves? Rohadtul letesztelt:D Baromi rafkos:D
2011. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ha csak egyszer követi el és nem nyivákol féltékenyen ezentul akkor nem kell tulreagálni. ha nem hagyná abba akkor dobnám.a féltékenység kapcsolatgyilkos.
2011. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
gáz
2011. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 napietus ***** válasza:
71%
én páros lábbal rúgnám ki az ilyet. de te úgysem fogod, pedig ez lenne a helyénvaló eljárás.
2011. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem az volt a célja, hogy teszteljen, nekem mégis annak tűt. Okot nem adtam rá, hogy ezt tegye. Ami még fáj, hogy nem tőle tudtam meg, hanem kihúztam belőle. Mert úgy csinálták, hogy megtudjam.
2011. szept. 23. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!