Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ki hogy, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ki hogy, vagy mivel tudott továbblépni? Bővebben kifejtem a kérdést lentebb.

Figyelt kérdés
Nem akarok futó kalandot, még csak csókolózni se tudnék ha nem érzek az illető iránt semmit, tehát ez nem megoldás... a barátok mind távol vannak tőlem és elég elfoglaltak, pedig nem mondanám hogy egy nagy buli egy kis ivászat nem esne jól... a barátok társasága... Más hogy volt ezzel? Mennyi idő telt a szakítás után míg újra sikerült párt találni?
2011. szept. 24. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
cod4ezek
2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-1 nap. Egyszerűen csak belépett az életembe. Átsegített a nehéz időszakon és közben egymásba szerettünk.
2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, nekem pont az ivás meg a bulizás tett nagyon rosszat, mert részegen még rosszabb lett a hangulatom. Nekem az segített, hogy anyámnak jól kibeszéltem magamból a fájdalmat, aztán kielemeztem a kapcsolatot, próbáltam megérteni az ő szempontjából is a helyzetet, átértékeltem, hogy ki miben hibázott, végül elfogadtam, hogy így alakult és levontam a tanulságokat. Ami még nagyon fontos, hogy normálisan szabad csak lezárni, mindent meg kell beszélni az exszel, hogyan jutottatok idáig. Párom nincs még új, nagyon friss a dolog, mág csak 2 hónapja szakítottunk (több éves kapcs. volt). Amint mondtam, nagyon egyénfüggő, ki hogy éli meg, függ attól, hogy mennyire vagy képes tudatosan elfogadni ami történt, függ attól, mennyire kötődtél érzelmileg, és amint már írtam, attól is függ, mennyire sikerült normálisan lezárni. Ha elvarratlan szálak vannak, akkor még évek múlva is kattoghat valaki, ilyet is hallottam már. De normális esetben fél-1 év alatt túl lehet lépni.
2011. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát,csak magammal foglalkozom,lekötöm magam olyan dolgokkal amiket szeretek csinálni.Én nagyon jól érzem magam egyedül.
2011. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!