Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? Van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Van még értelme a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h a barátommal 1,5 éve vagyok együtt. Mostanában egyre nehezebben viselem el a dolgait. Folyton fellépésekre jár és ott rendszerint berúg. Szerinte ez a normális,de én pedig egyátalán nem vagyok ilyen. Rendszerint nagyon felhúzom magamat az ilyen dolgokon. Nagyon elgondolkoztam mostanában azon,h jobb lenne ha ennek vége lenne. Csak az a baj,h nagyon szeretem őt. Mondta már neki,h válasszon köztem és ez között,de tudom,h már nem kérhetem,mert nem tud választani. Ami még nagyon zavar,h jobbikos szemléletű és ilyen ruhákat is hord én pedig nem. Nagyon nehéz ez a helyzet így.Tudom még fiatal,de nekem már ezek a dolgok nem fontosak,h bulizzam és igyak. Számtalanszor beszéltem már vele erről,de semmi hatása sem volt. Csak a tánc érdekli és semmi más.
2011. szept. 25. 12:13
 1/2 A kérdező kommentje:
19L
2011. szept. 25. 12:16
 2/2 anonim ***** válasza:
nehéz, de szerintem hagyd el egy kis időre őt, lássuk nélküled h boldogul, ha nem bírja, akkor téged válszt, ha pedig nem szól semmit, akkor meg nem érdemel meg téged, remélem tudtam segíteni
2011. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!