Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Onnantól kezdve, hogy összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onnantól kezdve, hogy összejövünk, mennyi időt szokás várni, mielőtt kiírjuk facebookra, hogy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt nem szokás, hogy rögtök kiírják, mert ciki, ha nem maradnak együtt, és akkor egy-két hét után le is kerül. De mennyit szoktak várni vele?
2011. szept. 25. 16:03
1 2
 11/18 DakotaDamon ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:28


Még etikai kódex is van rá? :O

2011. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

OMFG! Fészbúúúk. Nekem nincs is fészbúk ákkountom :D Megyek és élve elásom magamat a kertbe.


Hány évesek vagytok? Azért jártok hogy legyen mivel villogni a haverok előtt? Ez a tökéletes és hosszútávú kapcsolat alapja, a fészbúk állapot megjelenítés :D

2011. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem értem, mi ezzel a gond. Szerintem baromira megalázó, ha valakinek az van kiírva, hogy egyedülálló, de minden nap ugyanazzal a csajjal látjuk kézen fogva. Olyan beütése van, mintha csak dugni járnának össze, mintha csak kavarásznának. Vagy mintha szégyellenék egymást. Nem azért írom ki, hogy villogjak a haverjaim előtt, nekem csak olyan ismerősök vannak felvéve facebookra, akiket tényleg érdeklek, és java része így is tudja, hogy együtt vagyunk már, hogy még nincs kiírva.

Ez nem a magánélet élése facebookon. Az a magánélet élése facebookon, amikor hétfő reggel mobilról posztol valaki a csajának a falára, hogy Jó reggelt, te álomszuszék, mi a helyzet, kicsim? <3

Meg amikor beszélik a közös fotójuk alatt ami részegen készült róluk valami szórakozóhelyen izzadt pofával, hogy mennyire szeretik egymást.

Ugyanúgy ha nektek is van egy új kapcsolatotok, majd elmentek egy ismerősötökhöz, és ő kérdezi mi újság, akkor is megmondjátok neki, hogy új kapcsolatotok van.

Cáfoljatok meg, ha nincs igazam!


1 hónapot várunk szerintem.

2011. szept. 26. 17:57
 14/18 anonim ***** válasza:

nekem sincs fácsébúkom. xD én is élve elásom magam.

.

.

.

.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.MARS A KONYHÁBA!!! SZILVÁSBUKTÁT KÉRÜNK.

2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi ket napot vartunk:)
2012. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen. Az pedig még inkább, hogy nem ez az egyetlen hasonló kérdés. Ha olyan fontosak az ismerőseid miért nem találkozol inkább velük? Nekem nincs fészbukom pedig fiatal vagyok, de van annyi eszem magamtól, hogy nem rakom ki a világ elé a személyes adataimat és a kapcsolatrendszeremet. Minél kevesebbet tudnak rólad mások annál jobb. Mellesleg elárulom, hogy a rendőrség és az NBH fokozott figyelemmel nézi a közösségi oldalakat. Engem egy ismerősöm miatt vittek be a rendőrségre, hátha tudok róla valamit...nem tudtam semmit de elment egy nap ezzel az életemből. Szóval hajrá! Szerintem egy percet se várj vele, írd ki rögtön!
2012. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi rogton kiirtuk, es mar 5 honapos a kapcsolatunk :)
2012. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy mikor írod ki az se baj, ha nem, és mit számít az hogy mit gondolnak mások, ha annyira fontos vagy nekik, ne m gondolnak rólad mindenféle hülyeséget, úgyis tudják milyen vagy. Ha ki akarod írni, írd ki, ha nem, akkor ne. De ez ne másoktól függjön, és ne ezen múljon, hogy milyen a kapcsolatod vele vagy másokkal.
2013. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!