Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egy kapcsolatban, hogy csak az egyik fél követ el hibákat?

Figyelt kérdés
Létezik olyan,hogy egy kapcsolatban csak az egyik fél hibázik,mondjuk 90százalékban?A természete,amilyen volt, a viselkedése,mind mind rossz volt?A fiú meg normális volt,próbált kedveskedni,de a nő,undok volt cseszegette a fiút,ellőkte magától,ugyanakkor mindenben mellette állt,ami fontos dolog,és nem biztos,hogy más mellette állna.
2011. okt. 28. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem követ el csak úgy hibákat egy kapcsolatban. MInden valamiért történik. Ha a csaj cseszegeti a pasit, akkor annál egy idő után betelik a pohár és olyat tesz vagy mond, ami a csajnak rosszul esik. De ez forditva is igaz.
2011. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác legalább egy hibát elkövetett: összejött a lánnyal.
2011. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,de a hétköznapok beleszólnak nagyban a dolgokba,és a csaj nem mindig cseszegette a pasit,és elismeri,hogy hibát követett el,100 ból 1 ember,ha elismeri a hibáit,és képes a változásra,sőt azon van.Mellesleg az önbizalomhiány amiatt volt olyan,amilyen,viszont a pasi mellett állt mindig,és mindenben,és aggódott érte,szóval,amikor baj volt,ott volt,ez is fontos.Vagyis akkor szerinted is van ilyen,hogy csak az egyik fél hibázik,létezik ilyen.Viszont,ha már belátta,akkor az már egy jó út amegjavulás felé,sőt ha ezt látja,hogy szinte csakis ő a hibás.
2011. okt. 28. 15:16
 4/10 A kérdező kommentje:
A 15:16 ostól kérdezem,hogy akkor igen a válaszod arra,hogy csak a nő hibázott a kapcsolatban?Volt egyáltalán kapcsolatod?Mert ez egy 3éves kapcsolat,amiről beszélünk,és,együttéltek.Éltél már együtt valakivel?Tippelek pasi vagy.Mert az együttélés során jönnek a problémák,amikoris elszáll a lila köd,ami az elején van.
2011. okt. 28. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell szurke kepet festeni az egyuttelesrol kedves kerdezo. Teny, hogy nem egyszeru folyamat de lehet nagyon nagyon szep is ,tapasztalatbol mondom, hogy hozzaallas kerdese.

Amugy egy kapcsolat sikeressege/sikertelensege 2 embertol fugg. Az egyik hiaba tesz meg mindent, ha a masik nem tudja kezelni.

2011. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most ezt már cseszheted. Igen, akárhogy szépítjük, te voltál javarészt a hibás, de ezt te is nagyon jól tudod. Én is menekülnék egy olyan társtól, aki cseszeget, undok még szép! Annyit tehetsz, hogy tanulsz a hibádból és a következő kapcsolatodban normálisan fogsz viselkedni.
2011. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Van, amit eltaláltál! :-)

Pasi vagyok és 10 évig házas voltam.

A válaszom viszont nem. Éppen a lényeget nem értetted! Ha egy olyan lánnyal jövök össze, akivel össze is költözöm, akkor ezért a döntésért felelős vagyok. Ha később el akarom hagyni, akkor korábban hibás döntést hoztam. Tehát teljesen felesleges keresni, hogy ki miben hibás. Én biztos láttam néhányat az ő hibáiból, hiszen emiatt akarok elválni, de én ugyanannyira hibás vagyok, mert őt választottam. Érthető?

2011. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érthető,igen,de másban nem is lehetsz hibás,csak abban,hogy őt választottad?
2011. okt. 30. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel elváltam, teljesen mindegy, hogy milyen hibákat követtem el. Az új kapcsolatom jövője szempontjából fontos, hogy tisztában legyek ezekkel a hibákkal. De mivel minden onnét eredt, hogy nem ő volt számomra az igazi, ezért nem kell keresgélnem a hibáimat, mert az okot már megtaláltam.
2011. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs!Ha valami történik akkor abban mind a ketten hibásak.
2013. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!