Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk 16évesen járnátok egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk 16évesen járnátok egy 13 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 16:38
 1/8 Jófajta ***** válasza:
ööö nem...
2011. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fémfaház ***** válasza:
Talán
2011. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,túl fiatal lenne hozzám.
2011. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
most is csak lecsuknának F18
2011. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem idióta, és lehet vele értelmesen beszélgetni, akkor igen. :)

16/F

2011. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, de 30ból 1-el
2011. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem ...de nem azért mert félnék, hogy lecsukat mert igazából nem érdekell ez a börtön dolog se:d úgy vagyok vele, hogy mindent kikell próbálni egyszer még a börtönt is. Mondjunk lehet csak én vagyok hülye m1. Hanem az, hogy nem lehet normálissan beszélni még olyan idős lánnyal. Mert amiket mond neki az ember teljessen máshogy értelmezi mint ahogy azt mi gondoljuk. Hisztis egy átlagos 13 éves lány ami szerintem a legnagyobb isten verése egy lánytól. Ja és vissza tartana a folytonos gyerekességével. A szexhez se tudnánk normális oda jutni meg stb..:S biztos, hogy nem. Számomra a megtalálatlan elit. A 17-19 éves kis lányos mégis értelmes gyönyörű nem hisztis csaj...:D 19/f
2011. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát 18-19 évesen én nem járnék vele, mert akkor tényleg lecsukhatnak, de mivel 16 vagyok, így attól függ hogy milyen agyi szinten van mert ismerek olyan csajt aki 16 évesen 11 éves szintjén van, és olyat is aki 11 évesen 16 éves szintjén.
2011. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!