Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék párt találni magamnak?

Figyelt kérdés
Eléggé romantikus, és mély érzésű fiú vagyok. Komoly kapcsaolatot szeretnék, egy rendes aranyos lánnyal aki nem ilyen "mai" bulizós féle. Csak sajnos még nem sikerült találni. :(
2011. szept. 25. 16:41
 1/4 Jófajta ***** válasza:
a mai világba olyan lány aki nem bulizik.. hajrá én szurkolok neked 16/F
2011. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem vagy tökös akkor cseszheted:D

Én össze akartam jönni egy hasonkorú kocka-animés-viszonylag nem olyan szép-csókszűz lánnyal, aki nem bulizik, nem cigizik, nem iszik

ÉS mi lett belőle? Barátság... fasza... Szal egy lúzer lány se lúzer fiút akar hanem ALFAHÍMET, ezt jegyezd meg!


PUA-nak tanulok szal már tudom a csajozás alapelveit, menetét, és a szakszavakat stb. És rohadt jól haladok, csak még a legendás "barátnő" nem jött el... de meglesz!

F18

2011. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16:47


Gyere Bébi, légy az enyém!

2011. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne általánosíts már kérlek kedves előttem szóló(k)

attól mert te nem jártál szerencsével nem azt jelenti hogy ez a világ többi 8543434 esetében így történik

köszönöm


neked pedig további sok szerencsét kedves kérdező, ugyanolyan vagyok mint te, 17 éves művészlélek, még is van barátnőm akivel szívből szeretjük egymást

2011. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!