Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sehol se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sehol se találok magamnak egy normális párt?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok válogatós, de mindenhol csak az agyonsminkelt diszkós csajokat látom. Hol vannak a szolidabb, félénkebb lányok? Otthon kuksolnak vagy mi? Nekik is kell valahová menniük... 18/F ( Vagy én vagyok vak? :-O )
2011. márc. 17. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ők ülnek otthon, kísérd valamelyiket haza suliból :DD
2011. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Otthon vannak.
2011. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
DE miért? NE legyenek otthon, legalább buszozzanak...
2011. márc. 17. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj könyvtárba, könyvesboltba, állatkertbe vagy valami hasonló kategóriájú rendezvényekre.
2011. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

LOLXD

Szerinted ki nem megy haza?^^

Akikre gondolsz azok általában már foglaltak is, de amelyik még nem az kevés. Ha sikerül akkor hajrá:)

2011. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
buszon,villamoson,metrón,héven,vonaton,utcán,bevásárlóközpontban,ruhaboltban,moziban,könyvtárban,mekiben,teaházban,fitness teremben,uszodában,egyetemen,főiskolán etc etc.
2011. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Azt hiszem a keresett kategóriába tartozom. És tényleg nem nagyon járok el sehova, csak ha annak célja van. Nem vagyok oda a menjünk valahova "lógni" programokért. Persze ez nem túl jó megoldás a részemről, mert így meg nem talál rám senki.

19/L

2011. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondod hogy nem jó megoldás, de teszel ellene valamit?
2011. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igaz, nem is nagyon teszek ellene. De, ha az jelenti a megoldást, hogy értelmetlen bulikba járok, akkor inkább nem is szeretnék elleni tenni. Persze jó társasággal eljárok ide-oda, beülünk beszélgetünk, elmegyek egy kiállításra, de nem csellengek mindenfele, csak, hogy összejöjjön valami.
2011. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!