Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy csaj egyedül van nagyon kedves tud lenni velem, de ha ott van barátnője ott van, akkor elküld a jó 3.14-ba?

Figyelt kérdés

Ez egyszerüen kiborít. Ráadásul nem egy csajnál van így.

Se mutáns, se stréber, se semmi ilyen szélsőséges nem vagyok. :(


2011. szept. 25. 19:54
 1/9 Bummshakalaka ***** válasza:
Ezért kell a becsajozáshoz egy "szélvédő"...mindig legyen veled valaki aki elmegy az Ő barátnőjével beszélgetni, mig te Ő-t fűzöd befele. Máskülönben ez azért van mert a barátnői előtt "kemény" illetve "vagány" akar lenni. Vannak még ilyen lányok és vannak ennél rosszabbak is.
2011. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 laurahw' válasza:
ez azért van mert a barátai előtt nem akar hősszerelmes lenni.. vagy lehet hogy nem akarja hogy megtudják.. ! :') nempara én is ilyen vagyok.. :"D
2011. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ugyanez a probléma nállam is. Megérzésem szerint játszadozni akar veled, szóval van esélye hogy érez valamit irántad, de az is meglehet hogy nem tudja mit érez és távol akarja tartani magát tőlled egy ideig.


Nállam eddig bevált az hogy nem vettem figyelembe és hagytam hogy ő jöjjön oda hozzám. Probáldi és egy hét után meglátod hogy van e hatása. Ha érdeklődik irántad akkor azt fogja hinni van valaki a láthatáron és belehúz, sajnos az is lehet hogy ettől mégjobban belemegy a játékba és hasonló stratégiát alkalmaz.


Hát ezzel tudom hogy irtó sokat segitettem, de hát ez van, én sem találok kiutat.

2011. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez jo kerdes, de forditva is igy van sokszor


lehteseges, hogy neki teszel valamelyest es a bartano lebeszeli rolad mert neki mas a velemenye rolad es befolyasolja, lebeszeli

2011. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 laurahw' válasza:
de lehet hogy csak "tartalék" vagy neki.. :\\ tudod nincs ló szamár is jó.. :D de inkább kérdezd meg tőle msnen vagy valahol.. vagyis legalább azt hogy hogy tekint rád.. :s
2011. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hú, van pár komment :D

na: ez osztályban van, szal. itt szélvédő nincs, + az a csaj még egy autó szélvédőjének se kéne a zebrán keresztül xd

aztán: nem hiszem hogy lenne esélyem sajna, ha lenne, akkor meg az a "kedves" csaj lebeszéli róla, megkérdezni meg gyáva vagyok szal :S azért köszi a válaszokat :)

2011. szept. 25. 22:07
 7/9 laurahw' válasza:

hát azért.. xDDD

de hidd el hogy ha bejössz a csajnak akkor nem fog csak úgy lemondani rólad.! :D

2011. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
áhhh, bukta az egész....
2011. szept. 27. 22:10
 9/9 anonim válasza:
Szerintem érdemes küzdeni! Minden ember másnak mutassa magát csak hogy a társadalom elfogadja! Valószínűleg ő is annyira fél mint te. Épp ezért olyan bunkó a barátai előtt. Azt hiszi gyengének tűnik ha kedvesen szól egy fiúhoz. Legtöbb lány erősebbnek tartja a fiúkat, ha bunkó a csaj azt hiszi túlszárnyalt és így menőbb lesz. Hass rá. Mondj neki kedves dolgokat azzal majd megtöröd!
2014. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!