Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj az osztályban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj az osztályban, aki nekem bejön. De lehet, hogy én is neki, mert néha cukinak hív. Ha ketten vagyunk egyedül, semmiről nem tudok vele beszélni. Miről kérdezzem, hogy sokáig csak ő beszéljen? (mert nem vok vmi beszédes típus)

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok
2011. jan. 6. 21:30
 2/6 A kérdező kommentje:
meg valamikor az ölembe ül :)
2011. jan. 6. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Meséljen valamit magáról, milyenek a családtagjai, hogy telt a hétvégéje, ha jó tanuló akkor kérdezd meg, milyen módszerrel tanul. Vagy egyszerűen kérdezd meg, hogy ha nem tanul, akkor mit szokott csinálni, aztán ha mondjuk azt mondja, hogy moziba megy a barátnőivel, akkor kérdezd meg, hogy veled nem menne -e el. Sok sikert!
2011. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ami jön:)

mesélj vicceket meg kérdezgesd szokott e, pl. síelni meg ilyenek. ha sportol, kérdezd hogy megy neki, dicsérgesd hogy milyen csinos, szexi. meg mesélj storykat is amik viccesek, vagy elgondolkodtatók :D

2011. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm.. sokat olvastam ezzel kapcsolatban, kérdezd meg tőle, hogyha nyerne a lottón miket venne, hova menne el stb. A nők nagyon bele tudják élni magukat ha mesélnek valamiről, és mivel csupa olyan dologról beszél amit szeret (különben miért csinálná, ha gazdag lenne), akkor egy pozitív emléket fog megőrizni magában rólad, mert neked mesélte ezt el.
2011. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek :)
2011. jan. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!